Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Zéró kontakt szabály hasznos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró kontakt szabály hasznos lehet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy szakítás után, ha vissza akarod szerezni a párod, elsődleges szabály, hogy egyáltalán ne keresd, hogy aztán majd hiányozz neki..


Az ő hibájából szakítottunk másfél hete, azóta nem keres és én sem őt... Csak itt az a baj, hogy ő annyira makacs, a saját anyjával nem beszélt 2 hónapig aztán csak azért békült ki vele mert jött az anyáknapja 😅 tehát szerintem most ezzel a nulla kommunikációs szituval fogom végleg elvesziteni... Szerintetek??


25/N


2020. jún. 6. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

"tehát szerintem most ezzel a nulla kommunikációs szituval fogom végleg elvesziteni... Szerintetek??" - szerintem is. Mert így teljes joggal azt hiheti, hogy már nem érdekel ő se téged.

Valójában úgy szól a dolog, hogy ne nyomulj rá erőszakosan, de légy jelen az életében.

2020. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem, ha még komolyan érdekel, akkor írj neki.. Érdeklődj, hogy ,hogy van, ilyesmi, szerintem nem lenne gáz.
2020. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ne olvasgass ilyen hülye szabályokat 😃

Az a baj, hogy a szakítás mindig a másik hibájából történik, így valószínűleg az ő szemszögéből a te hibád. Ha egy lényegtelen apróság volt, akkor a gyerekességetek miatt fogjátok egymást elveszíteni. Azért viszont nem szoktak felnőtt emberek szakítani. Ha pedig valami komolyabb ok áll a szakítás háttérben, akkor nem biztos, hogy érdemes "visszacsinálni". Neked kell tudni, hogy melyik helyzet áll fent, de ha úgy érzed, helyrehozható, és szeretnéd, akkor ne taktikázz, keresd meg!

2020. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem szabály, hanem játszmázás. Ami sosem cèlravezető egy kapcsolatban. Itt nincs olyan, hogy az ő hibájából...minden nèzőpont kèrdèse, ès kettőtök ön múlt.

Azt gondolom, hogy 25 èvesen már illene èrettebben állni a tèmához, ès nem idióta szabályokat olvasgatni.

A szakításnak mindig oka van, át kell gondolni, hogy azon az okon tudtok-e változtatni, ki tudjatok-e küszöbölni a problèmát. Illetve kèrdès, hogy ilyen szintű makacs majomnak mennyire èri meg együtt maradni. Mert az nem pálya, hogy ő nèha bevágja a harci durcát, aztán úgy kell utána kullogni, hogy egyáltalán meg legyen beszèlve a dolog. Így kb. mindig te leszel az alárendelt, ő meg ezzel a hisztijeihez sakkban tud tartani, hogy elèrje cèlját. Nekem ez biztosan nem kène, normális párkapcsolatba ez nem fèr bele.

Gondolkodj el ezeken.

2020. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Mindenképp hasznos mindkettőtöknek ha nem keresitek egymást. A 30 nap nem túl sok. Egy amúgy működő kapcsolat simán kibírja. Szerintem a szabály lényege hogy te magad is tisztábban lásd a dolgokat hogy egyáltalán meg akarod ill meg lehet-e javítani a dolgot. A könyv többi részével annyira nem értek egyet kicsit olyan bosszúhadjáratnak tűnik. Ami biztos hogy a zéró kontakt után tudni fogod mit kell tenni. Addig meg a saját életminőségedet kell javítani.
2020. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azota?
2020. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem bevállt, kibékültünk. :)
2020. szept. 24. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Na ez jo :)

Mennyi ido alatt jottetek ossze megint? Es mennyit beszeltetek ezalatt?

2020. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Működik, ha türelmes a két fél. Észre kell venni, hogy a másik azért alkalmazza, hogy megjobbítsa a kapcsolatot. Akkor is alkalmazható, ha valamilyen konkrét probléma merült fel. Akik igazán szeretik egymást, azokat nem választja el! Sőt! Kitűnő próbája ez az igaz szerelemnek! Ha az érzések igaziak, mindkét fél ki fogja bírni. A kulcsszavak: kitartás, türelem, szerelem és elhatározás. Az igazi érzelmek sokat kibírnak! Ha nem, nem is voltak igaziak!
2020. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Az a baj, hogy a szakítás mindig a másik hibájából történik," ezt mire alapozod?olyanról nem hallottál hogy közös felelősség vagy a szakitó fél hibája?pl kiprovokálja a szakitást.
2021. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!