Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akarja hogy barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja hogy barátok maradjunk ?

Figyelt kérdés

Szakított velem a pasim,és egész idő alatt most azzal jön, hogy beszélünk, találkozzunk.

Mondtam miért ?

Talán újra akarja kezdeni ?

Azt mondja nem,barát akar maradni.

Mondom minek.

Erre ő hogy akkor legyünk ellenségek?

Nem értem miért csinálja ezt,azt mondta szeret imád de már nem szerelemmel.

Beszéljünk, ne legyünk haragban .

Töröltem Facebokról is,azért is elkezdett írogatni ,hogy mérges és hogy miért tettem ezt.

Nem értem,hogy lehetnénk barátok,mikor azt mondja nem szeret szerelemmel.



2020. jún. 13. 15:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerelmes nem vagyok,de érzek még iránta, természetesen nem közömbös számomra.
2020. jún. 13. 16:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Értem, de miből gondolod más lenne mint szakítás előtt? Miből gondolod ez működőképes lenne?
2020. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Akit szerettél azt még szereted, azok a szemetek akik szóba sem állnak az exszel.
2020. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, mintha bizonytalan lenne, mintha talomban akarná tartani, hogy "ne hüljèl ki", ha esetleg úgy gondolná, hogy újra akarja kezdeni. Szóval nem akarja teljesen elvarrni a szálakat.

Szerintem egyszerűen mond meg neki, hogy nem szeretnèl barátkozni, nem látod èrtelmèt, tovább akarsz lèpni. Ettől nem lesztek ellensègek, csak èppen barátok sem. Hisz ha belegondol az emberek többsège nem a barátod, mègsem tekintetű rájuk ellensègkènt. Ennyi. Aztán törlès, tiltás, ès nem kell foglalkozni vele. Ezzel a sèrtődèssel is csak hamis bűntudatot akár kelteni benned. De nincs mièrt rosszul èrezned magad.

2020. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14/14

Pontosan ezt tettem.

Megírtam hogy én nem akarok barátkozni vele,ez nem megy így.

És igen,igazad van,én is azt érzem,hogy most ő egy elég nehéz időszakban van,és nem tudja mit akar.

Én hagyom.

Hagyok neki időt.

Nekem is kell idő mert túl sok minden történt az utóbbi időben.

Köszönöm a válaszod.

2020. jún. 13. 19:03
 16/18 A kérdező kommentje:

13,nem is az hogy nem állunk szóba,hanem hogy tényleg konkrétan erőlteti hogy maradjunk barátok.

Mint írtam ,elég sok rossz dolog van mögöttünk,családi problémák stb,és úgy hiszem neki időt kell szánnia saját magára.

Mert mikor beszéltünk,akkor is azt írta hogy kellene idő és magunkkal foglalkozni,2 perc múlva meg megint azt írta hogy csak barátok ...

2020. jún. 13. 19:05
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem egy exemnél belementem ebbe a szakítás utáni barátkozásba, és kivétel nélkül zaklatás, tiltás lett belőle. Próbáltak bekavarni a kapcsolatomba, figyelemmel kísérni az életem, formálni a véleményem. Ezzel a "legyünk barátok" dumával csak kontrollt akar szerezni feletted. De ha nekem nem hiszel, majd megtapasztalod úgyis.
2020. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17-es,nem.

Nem megyek bele.

Megírtam már neki,hogy nem akarom.

2020. jún. 13. 21:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!