Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akarja hogy barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja hogy barátok maradjunk ?

Figyelt kérdés

Szakított velem a pasim,és egész idő alatt most azzal jön, hogy beszélünk, találkozzunk.

Mondtam miért ?

Talán újra akarja kezdeni ?

Azt mondja nem,barát akar maradni.

Mondom minek.

Erre ő hogy akkor legyünk ellenségek?

Nem értem miért csinálja ezt,azt mondta szeret imád de már nem szerelemmel.

Beszéljünk, ne legyünk haragban .

Töröltem Facebokról is,azért is elkezdett írogatni ,hogy mérges és hogy miért tettem ezt.

Nem értem,hogy lehetnénk barátok,mikor azt mondja nem szeret szerelemmel.



2020. jún. 13. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Mond neki, te is tovább szeretnél lépni emiatt nem szeretnéd vele tartani a kapcsolatot.
2020. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenbe sosem szabad belemenni, értelmetlen; zavaros; komplikált állapot. Jobb mindent lezárni a múltban, elvarrni minden szálat.
2020. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mert még azért megdugna pàrszor.
2020. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ezt mondtam.

Megírtam neki.

Azért írta hogy akkor legyünk ellenségek?!

És nagyon kiakadt,ilyen egy szavas aha ja válaszokat dobott oda.

Én úgy érzem neki időre van szüksége ,soha egy exével sem volt jóba,ezért nem értem miért erőlteti.

Nem akarok többet bele látni ne értsètek félre,amikor rákérdeztem,azt mondta azért mert végre szeretne egy exet akivel jóban van és nincs harag

Ezt butaságnak tartom,akkor mondja meg hogy mondjuk nem tud dönteni vagy akármi.

Részemről le van zárva,többé nem fogom keresni,ha akar "barátságot",majd keres.

2020. jún. 13. 15:24
 5/18 A kérdező kommentje:

3/4

Nem vagyok az a fajta,jól ismer.

2020. jún. 13. 15:25
 6/18 anonim ***** válasza:
18%

Azért , mert jelentesz neki valamit. Nekem inkább az lenne a kérdés, te miért nem akarod, hogy barátok maradjatok?

Én tehát ezt nem bírom értelmezni.

Meg,hogyha pl nem haraggal váltatok el, akkor miért kéne vele elutasítónak lenned? De még ha haraggal váltatok volna is el, akkor is minek lennél vele elutasító, hogyha mondjuk megígérné, hogy csak nyugisan akarna veled beszélgetni

A másik meg, rögtön szerintem ne találkozzatok, mert szerintem az olyan, mintha még nem zártátok volna le; tehát legyen egy jóó nagy szünet magatokban most a szakítás után, és csak utána találkozzatok újra; mert , ha "melegen tartjátok" akkor az olyan, mintha még nem zártátok volna le ezt az egész dolgot, mintha még mindig folytatni akarnátok.

Ugyanúgy.

Tehát most hagyjatok magatoknak mindketten időt, és akkor majd utána talizzatok szerintem, ha akartok talizni, én azt javasolnám.

Tehát kell egy jó nagy szünet magatokban lezárni ezt az egészet, túltenni magatokat rajta. És utána már találkozhattok barátként; ha tényleg jelentetek egymásnak még valamit; még kölcsönösen.

2020. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
#4 Mivel tudni akar rólad mi van veled, hogy alakul utána az életed, jóba akar lenni, de kapcsolatot már nem akarna. Értse meg te addig nem tudsz túllépni, ameddig napi szinten beszéltek. Megérthetné ezt. Ettől nem haragban váltok el csak nem beszéltek ennyi. Amúgy meg szard már le mit gondol
2020. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz az elengedes, de ha egyikőtök se akar már együtt lenni a másikkal akkor jobb békén hagyni egymást és nem beszélni. Azért a nem beszélünk meg az ellenségek vagyunk nem ugyanaz. Ne reagalj, majd lenyugszik és mindketten tovább léptek.
2020. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6 azért mert nekem fura az egész

Rájöttem már én is hogy még valamit jelentek neki,de mégis elutasító velem minden téren.

Nem azt mondom hogy szeressen ,de én inkább azt érzem hogy nekünk kellene idő egymás nélkül,amikor nem beszélünk,nem találkozunk.

Mind a kettőnk részéről kellene egy kis idő,mert lássuk be, ő nem az a fajta aki az exeivel jóban van..nem sexelni akar, tényleg nem olyanok vagyunk,de valóban igazad lehet,kell most egy kis idő,aztán majd beszélünk és találkozunk,ha még mindig akarnánk ezt a barátság dolgot .én talán ezért vagyok ez ellen,mert ha tényleg vége,ezzel az erőltetett barátság dologgal csak állandóan egymás közelében lennénk,és én ezt nem szeretném

Én inkább most egyedül magamban szeretnék elgondolkodni,hogy mi lenne a legjobb

2020. jún. 13. 15:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát érthető részedrol is mert szerelmes vagy, de egy szar kapcsolatban lubickolni meg egy darabig szerintem felesleges
2020. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!