Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátom, amiért elmentem más fiúkkal inni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy tegnap este barátnőmmel sétáltunk, és két ismeretlen srác meghívott minket iszogatni. Semmi nem történt, szimpla beszélgetés volt csak.
2020. jún. 15. 12:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes válaszok, de bezzeg ha a férfi viszi haza, meló után, a fiatal gyakornoklányt, és udvariasságból elfogad tőle, a lakásán egy pohár üdítőt, na az 100% megcsalás. Mert ezt szokták itt írni.
2020. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
21%
És itt is a srácok lakására mentek fel kettesben meginni valamit? Mert azt írta a barátnője is ott volt, az meg nem derült ki, hogy valamelyik fiú lakására mentek-e fel.
2020. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a szakítás erős túlzás volt a részéről. Érthető, hogy nem tetszett neki a dolog és mivel így reagált, gondolom nem is szóltál neki erről, csak utólag. Viszont ezt meg lehetett volna beszélni, hogy őt ez zavarja, ő sem csinál ilyet és többet ez ne forduljon elő, mert a kapcsolatotok rovására mehet. Ha már nem békültök ki, akkor legalább tanultál az esetből.
2020. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
75%
Szakítani ennyi alapján még talán nem, de nagyon ki lennék akadva. Ahogy én sem iszogatnék random csajokkal, mert van párom, és ez bizonyos dolgokra elvileg kötelezi az embert. Akinek ez nem fér bele a szabadságról alkotott felfogásába, annak valószínűleg nem való a párkapcsolat. Felnőtt párkapcsolat témában legalábbis biztos nem - szerintem.
2020. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%

Volt barátnőmmel hasonló miatt szakítottam. Nem fér bele, hogy a férfi munkatársa reggelente megy érte autóval, munka után kettesben sétálnak a Balaton parton és közben a srác meghívja fagyizni, lángosozni. Utána szépen hazaviszi. Kocsikázgatásaik munka előtt és után szinte rendszeres.

Volt barátnő: "ő csak munkatárs, semmi nincs abban, ha kedveskedik. Mos mit kellett volna mondnom neki?"


Én: Kecske fülű, tátott szájú Tóbiás, most azonnal húzás a pi**ába!

Békét, nyugodtságot szeretem. Az ilyenre nincs szükségem.

2020. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szakítani kissé gyerekes és éretlen hozzáállásra vall. Nem gondolnám bajnak ha új barátokat ismer meg, feltéve ha később én is megismerkedhetek velük illetve bemutat nekik.

Így közös lesz a baráti kör és fel tudom mérni milyenek is valójában. Ha azonban a hölgypartner azt találja ki hogy szeretne velük talizni ismét mert megbeszélték úgy az már nem tetszene nekem.

Ahogy írták nem mindegy hogy csak úgy tetszőlegesen meghívtak titeket vagy hálából kaptatok egy kört mert pl. fel tudtatok nekik váltani egy nagyobb címletet. Előbbi esetben nekik is tiszteletben kell tartani hogy van valakitek ha szóba kerül illetve nektek is kategorikusan ki kell jelentenek hogy nektek van valakitek. Utóbbi esetben ez egy szimpla gesztus ami max illemre utal nálam.

Szóval egyszer ha valóban csak dumáltak semmi gond. Több tali esetén mert pl. "véletlenül összefutottatok" már gáz.

Az ilyen fickók nem véletlenül udvarolnak csajoknak meg hívják meg őket ismeretlenül. Férfi nővel általában nem véletlenül barátkozik, mivel legtöbbször nem létezik férfi-nő barátság érzelmek nélkül. Már akkor volt a nők felé szimpátia és vágy mielőtt meghívták volna őket.

Én sem tiltom meg senkinek hogy beszélgessen másokkal amíg tudom hogy velem akar több időt tölteni és én vagyok a fontos neki. És valóban igaz hogy a hűséget nem szavakkal kell bizonyítani hanem tettekkel. Mindegy hogy még csak alakul a kapcsolat vagy már javában tart.

28F

2020. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Pottehr válasza:
81%
Ez teljesen ember függő, én személy szerint teljesen egyetértek vele hogy rosszul esik neki, én se örülnék ha a barátnőm más csávókkal menne inni akiket nem is ismer, egyik fiú se megy úgy oda lányhoz hogy uj lanybaratot akar, egyértelmű a szándék és mégis elmentetek velük tehát ne lepődj meg hogy nem ugrott a nyakadba érte
2020. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes némelyik válasz, és persze némelyik válasz pontozása is. Ezek alapján akkor a nők se háborodjanak fel, ha a párjuk vadidegen nőket hív el inni, vagy ha vadidegen nőkkel csetel. Mert furcsa módon nem egy felháborodott kérdést olvastam már nőktől, hogy a párjuk telefonjában, gépén nyomát találta annak, hogy más nőkkel beszélget, más nők képeit lájkolja, akkor meg ezen sem kell felháborodni, hiszen csak kapcsolatokat épít és ápol.
2020. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
#29 És azok a nők szakítottak? Mert itt ezen van a hangsúly.
2020. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!