Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátom, amiért elmentem más fiúkkal inni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy tegnap este barátnőmmel sétáltunk, és két ismeretlen srác meghívott minket iszogatni. Semmi nem történt, szimpla beszélgetés volt csak.
2020. jún. 15. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
53 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen jogosan. Normális nő (mert ugye felnőtt nő vagy) nem megy el vadidegen férfiakkal iszogatni.
2020. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátoddal ezt ELŐRE megbeszélted és belement akkor túlzás, ha nem tudott róla, talán még akkor is egy kicsit, de nekem sem lenne ínyemre azért.
2020. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%

Tudod a bizalmat nem szavakkal hanem tettekkel érdemli ki az ember. Az ha vadidegen srácokkal csak ugye elmész inni nem a hűség mintaképek állít be.

Valakinek ez belefér valakinek pedig nem. Nekem például nem férnek bele.

2020. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális, hogy idegen srácokkal iszogatsz.
2020. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

A szakítás tényleg egy kicsit túlzás, de ilyenkor gondolj bele az ő helyébe! Te mit tettél volna?

Mit gondolhat most rólad, ha az első szóra vadidegen emberekkel elmész iszogatni?

Miért nem lehetett udvariasan visszautasítani?

Ezt még úgy gondolom, talán még lehet beszélni, de semmiképp nem jó pont az ő szemében.

Kérdés, hogy mennyi idősek vagytok, mióta vagytok együtt és mi volt az ok, hogy igen mondtatok erre a meghívásra?!

2020. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
59%

Szóval amint párkapcsolatban van az ember, nem ismerhet meg új embereket?

Nőként csak nőkkel, férfiként csak férfiakkal lehet ismerkedni?

2020. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
55%
BESZÉLGETETT, jézusom. Micsoda vétkek! Remélem, sosem kerül az önértékelésem olyan állapotba, hogy ennyitől szakítsak. De ezért fontos a kommunikáció, és előre megbeszélni, hogy kinek mi fér bele.
2020. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
65%

6 "Nőként csak nőkkel, férfiként csak férfiakkal lehet ismerkedni?"

Megdöbbentően sokan hiszik, hogy férfi-nő között kizárólag szexuális dolgok lehetségesek.

2020. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
30%
ÉN, nem szakítottam volna, csak akkor, ha utána te bármikor meg merted volna kérdezni, hogy miért késtem, vagy aki hívott GABI, az Gábor, vagy Gabriella-e?
2020. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
Gondold végig fordítva a helyzetet. A párod elmegy sétálgatni a haverja al, majd két csak elhivja őket iszogatni, ők meg lazán elmennék, hiszen "nem történik semmi". Téged nem zavarna?
2020. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!