Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véget vetnétek 15éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vetnétek 15éves kapcsolatnak ha úgy éltek egymással mint a testvérek? Vagy együtt maradnátok a gyerek miatt? Jól megvagytok, de ez nem igazi párkapcsolat.

Figyelt kérdés

Nincs érdeklődés, intimitás, törődés.... Csak vagytok egymás mellett. Néha van sex.

Megbeszélést nem írjatok.... Volt... Nem jött be.



2020. júl. 27. 23:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ezért van az h könnyen kicseréli a férfit egy másikra, mert most az okoz neki boldogságot, lila ködöt, anyagi biztonságot, szórakoztatást, ezt azt melyik példánynak mi a fontos ugye. Lila szemü bohóc, vagy zöld szemű bohóc, nem mind1? Dehogynem, a lényeg h "szórakoztasson".

Nah így értem.

2020. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
És az miért van, hogy a házas férfi szemrebbenés nélkül kúr félre, ha valami nem stimmel neki otthon? Szerelemből?
2020. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azt a házas férfit a nő választotta magának. Ha hiénát viszel haza háziállatnak, ne csodálkozz rajta ha megtámad ha éhes.
2020. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#11:

Fejtsd már ki nekünk kérlek, hogy szerinted a pasik akkor mi alapján választanak maguknak nőt? Vagy mindig a nő választ?

Mert szerinted a nő a hibás, ha megcsalják. A nő a hibás, ha kilép egy rossz kapcsolatból, de akkor is, ha benne marad. A nő csak önmagát szereti, valódi érzelmekre képtelen. Szerinted.

Akkor a pasi az mi? Áldozat?

Sok nőgyűlölőt láttam már ezen az oldalon, de még azok közül is kiemelkedsz.


A többiektől bocs az offért, de ijesztő, mik mászkálnak köztünk.

2020. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Pontosan, erre én is kíváncsi lennék. Mintha a pasiknak nem lenne akaratuk, minden a nőkön múlna. Na persze.
2020. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A hapsi azok közül tud választani aki hajlandó ránézni a madamok közül. Tessék:

[link]


Tök mind1 az én akaratom, ha nincs hozzá nőszemély. Nem mind1 akkor? Tehát a nő választja a férfit ki. Ez van. Nem kell hazudozni meg terelni. Rosszul választott a nő, rossznak mondott igent, akkor bizony ráfarag. Tinderen is ez megy. A fickók kb mindenkit jobbra húznak, a nő meg választ, mert nagyon kevés férfit húznak jobbra. Egyszerű ez a világ, felelősséget más nem fog a döntéséért vállalni. A férfi megkéri, a nő igent mond. A nő mond igent! Érthető?

2020. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Sok nőgyűlölőt láttam már ezen az oldalon, de még azok közül is kiemelkedsz."


Te nem vagy tisztában a fogalmakkal. Azért "nőgyülölő" a te szemedben valaki, mert elmondja h a te döntésed, tiéd a felelősség?

Beteg vagy ember. Egy kisebbségi komplexusos felelősséghárító nőszemély. Más szóval = beteg ember. Nem tudom, örülnél-e neki ha leütlek az utcán, aztán úgy adnám elő "te kérted h mutassam meg a kezem"... Úgyhogy ne hazudozz.

2020. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hah, persze, mert biztos ilyen egyszerű :D Hajrá, csajok, tiétek a világ!
2020. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak addig amíg van rá kereslet. 35+osan fogynak a jelöltek, s ha addig nem tollasodott meg, vagy növesztett péniszt, megy a süllyesztőbe... :) Win-Win.
2020. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#17:

Nem csak nőgyűlölő vagy, de agresszív is. Gyönyörű a pofán vágós példád, anyukád biztos büszke rád.

Te nem azért vagy egyedül, mert az incelgrafikonodnak igaza van (nem tudom honnan szedted, de van tippem rá), hanem mert az ilyentől, mint te, tényleg menekül minden nő. Nem a külsőd, vagy a pénztárcád miatt.

Egyetlen huszárvágással felmented a férfiakat a tetteik súlya alól, tipikus esete vagy annak, aki nem a saját viselkedésén gondolkodik el, hanem azon háborog, hogy a kétlábon járó p.nának szabad akarata van. Neked a nő az "példány", és te tartasz mindenkit betegnek, miközben te mész szembe a forgalommal az autópályán. Nem ez az első kérdés, ahova ideokádtad a h.lyeségeidet, de nézd meg a százalékodat, itt (sem) fogsz visszaigazolást kapni a beteg gondolkodásmódod helyességéről.

Egy jó pszichiátert javaslok.

2020. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!