Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véget vetnétek 15éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget vetnétek 15éves kapcsolatnak ha úgy éltek egymással mint a testvérek? Vagy együtt maradnátok a gyerek miatt? Jól megvagytok, de ez nem igazi párkapcsolat.

Figyelt kérdés

Nincs érdeklődés, intimitás, törődés.... Csak vagytok egymás mellett. Néha van sex.

Megbeszélést nem írjatok.... Volt... Nem jött be.



2020. júl. 27. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem maradtam együtt, és nem bántam meg.

Gyereket nevelni elvált szülőként is lehet, ha továbbra is partnerek maradtok az exeddel. Ugyanúgy szülők vagytok, ugyanúgy szüksége van a gyerekeknek mindkettőtökre.

De. Én speciel nő is vagyok, nem csak anya. Az apjuk bármikor viheti őket, napi szinten jelen van az életükben, de van új párom, akit szeretek. Nekünk jól müködik, lehet jól csinálni. Csak a játszmákat kell elfelejteni, a gyerekek érdekében, és továbbra is emberként kell tekinteni egymásra.

2020. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék együtt, főleg nem a gyerek miatt. Lehet, hogy nem jutottatok el a tányérdobálásig, de valószínűleg így is rossz mintát mutattok a gyereknek.
2020. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerek. Egyutt vagyunk. De fontos dolog, amitol nehez, es nincs jo dontes, hogy a szexen kivul minden nagyon jo. Intimitas is van, bujas, oleles, szajra puszi. Kozos erdeklodes, szeretet, egymas gondolataiban olvasas, tokeletes kiegeszitoi egymasnak. Ket ember. Azert nincs szex, mert nincs izgalom egymasra. Mindkettonk szamara ez a testveri szeretet kizarja a szexualis vonzalmat. Nyitott kapcsolatkent maradhat igy tovabb.
2020. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Majd elválik a második 15 éves kapcsolatból is, azt a végén egyedül döglik meg, mert fogalma sincs az életről, csak egyet tud:

neki mi kellene.

Nem szabad alapozni beteg emberekre, sajnálom a sok fickót aki így tett :/

A nők sajnos nem személy szeretnek, hanem életérzést, azt mikor belepofázik az idő (35+ év) akkor meg jön a hümmögés. Tényleg csak a tömd meg azt hagyd ott működik. Ha éhenkórász lesz, akkor meg hagyni kell megrohadni. Így van rendjén.

2020. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%

Ez a HÁZASSÁG.


Mit vártál? Én mindig leírom, hogy egy nő szerető legyen, ne feleség, de mindig leoltanak, hogy a nőknek a házasság kell. Na, akkor örülj!

2020. júl. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#5.

Szomorú lehet a tapasztalatod.

Viszont nem csak a nőnek kell ilyennek vagy olyannak lenni.

A férfinak is.

Ketten mennek a cél felé.

2020. júl. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig leírom, hogy egy nő szerető legyen, ne feleség

Vannak, akik kellenek egy pasinak annyira, hogy elvegye... Attól, hogy te nem, és téged csak szeretőnek tartanak, nem kell minden nőre ráhúzni ezt.

2020. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak addig fog működni, amíg az egyik fél nem lesz szerelmes valaki másba.
2020. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#4 Ezt hogy érted?

Kifejtenéd?

2020. júl. 28. 11:22
 10/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Úgy értem, hogy egy nő sosem az adott személyt szereti, hanem az által biztosított javakat, életérzéseket, tapasztalatokat, blablabla. A nők önmagukat szeretik illetve a férfi által kiváltott életérzéseket, de nem a férfit.

Ha a nők a férfit szeretnék, mint az embert, mint a személyt, akkor nem lenne válás.

2020. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!