Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legkönnyebben túllendülni egy szakításon, elfelejteni valakit, aki neked fontos volt, de csúnyán megbántott?

Figyelt kérdés
A napokban egy lány minden előzmény nélkül üzenetben szakított velem. Több hónapos kapcsolat után szerinte hiányzik a szikra egy hosszútávú kapcsolathoz. Komolyan nem értem őt, ezt a kapcsolat elején, 1-2 randi után szokták mondani indoknak. Sőt még azt is leírta, hogy legyünk barátok. A szakító üzenete óta be sem mert lépni a Facebookra, pedig eddig sokat lógott ott. SMS-t is írtam neki, hogy kifejtettem a gondolataimat az üzenetére, arra sem reagált. Miért vannak ilyen gyáva emberek, hogy két mondatban szakítanak?

2020. aug. 13. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyet szerintem ki kell érdemelni annak aki kapja. Legyen az bármelyik és bármilyen kapcsolatban.
2020. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs meg a kellő intellligenciája értelmesen lezárni egy kapcsolatot, vagy tényleg az égvilágon nem is jelentettél neki semmit; meg pl nem is értékel egy kapcsolatot a maga valójában; hogy ez mennyire értékes dolog. Tehát egy párkapcsolat,hogy mennyire értékes, azt ő nem tudja értékelni. Meg amúgy még a gyávaságát tekintve, lehet, hogy önbizalomhiányos is, de lehet, hogy nem.
2020. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*sőt,lehet ,hogy akkor lett volna bűntudata; ha elédáll, és nézi közben a sírós szemeidet; és ezt akarta elkerülni, ezzel akarta megóvni saját magát.
2020. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*de lehet, hogy téged is, csak azt mondjuk akkor rosszul csinálja


Meg szal am tehát lehet tényleg,hogy amúgy csak hitegetett végig, és kínos lett volna beismerni; és félt, hogy rájön majd egy őszinteségi roham közben, ha személyesen megy el , és mondja el, közli.

2020. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!