Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan fontos az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos az ismerkedésnél a fogak szépsége, amikor azon a legkönnyebb változtatni?

Figyelt kérdés
Tehát pl ismerkedek valakivel és rosszak a fogai, az miért lehet akadály a másiknál, amikor szerintem elküldöm a fogorvoshoz és kész :)
2012. nov. 18. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most attól függ, hogy hogyan érted, hogy nem szép a foga. Ha nagyon sárga, lepedékes, akkor nálam az kizáró ok, mert az nem csak a fogáról, hanem igénytelenségről is árulkodik. Ha kiáll/szünet van közötte, az megint más dolog, mert azon csak fogszabályzó segítene, ami mondjuk 20 éves kor fölött már meglehetősen drága, és nem is biztos, hogy eredményes lenne. Főleg, mivel felnőtt emberről van szó, és ilyenkor már az esetek nagy részében a fogszabályzó levétele után ugyanúgy visszacsúsznak a fogai. Engem spec. nem zavar, ha valakinek kicsit kajlák a fogai, még akár aranyos is lehet.:) De ha igénytelenek, nincsenek rendesen ápolva, azt rühellem.
2012. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sárga fog nem biztos hogy igénytelenség van olyan amikor genetikailag olyan
2012. nov. 18. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:

elküldöm a fogorvoshoz és kész :)

Jó pár százezerért!

2012. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De én azt írtam, hogy nagyon sárga és lepedékes. Nem azokról beszélek, akiknek nem vakítóan fehér a foguk...
2012. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha olyan dolog, amin tudna változtatni, és mégse tette meg eddig, akkor az egyfajta igénytelenségre vall szerintem. (Az megint más kérdés, ha nagyon drága lenne a probléma kezelése és azért nem tette eddig, de akkor hiába mondanám neki, akkor se lenne rá pénze)

Amúgy én még nem tapasztaltam ezt, hogy valakinek olyan rossz fogai lettek volna, hogy ez eltántorítson, de majd jobban figyelek ezentúl. :D

2012. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fogaim arányosak, egyenesek és ápoltak. Ezt elvárom mástól is! Nincs is attól visszataszítóbb, mint mikor meglátok egy szép lányt/fiút, elvigyorogja magát és csúnya, girbe-görbe, netán rossz fogai vannak... :/ 21l
2012. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
engem a csálé fogak egyáltalán nem zavarnak. viszont a sárga fogköves, lyukas fogak igen, azon változtatni még nem is olyan drága dolog. és a rossz fogak gyakran büdös szájszagot is okoznak ami már elég visszataszító, már az ismerkedésnél is!
2012. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!