Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak magamat okolhatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak magamat okolhatom, amiért elhagyott ?

Figyelt kérdés

Amíg együtt voltunk , nem mindig éreztem igazán jól magamat. Inkább csak a kapcsolatunk elején volt minden tökéletes. Sajnos nagyon sokszor nem tettem bele magamat úgy, ahogy kellett volna. Ez részben annak is köszönhető, hogy egyszer megcsalt . Miután kimondta , hogy vége, akkor jöttem rá, hogy a megcsalás után ő sokkal többet próbált tenni a kapcsolatunkért, mint én . Nagyon nehezen dolgoztam fel a félrelépését , de igyekeztem ezt nem kimutatni előtte . Próbálom elfogadni, hogy egy olyan embert vesztettem el a saját hibáim miatt, aki fontos volt nekem, de sajnos nem tudok megbocsátani magamnak. A kapcsolatunk utolsó 1 hónapjában ő már ismerkedett egy lánnyal , akivel azóta már együtt van. És ez pokolian fàj , hogy 6 év után csak úgy tovább lépett és teljesen ignorált.

Van erre valami módszer, ami segíthet?


26/L


2020. aug. 18. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ot okolhatod, o lepett felre... Normlais esetben meg sem kelett volna bocsatanod, plusz ismerkedik olyan indittatasbol mig egyutt voltatok... Derek pasi lehetett. Nem tudom o v te mennyit adtatok bele de a megcsalas megcsalas... Adj magadnak efy kis idot, probald elfelejteni ebben segit ha a rosszat felevenited vele, es probalj masra koncentralni legyen az munka hobby v barmi mas. Aztan ha megemesztetted keress te is valakit akivel boldogan elhetsz.
2020. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalást át kell beszélni közösen és rájönni az okokra. Ha te igyekeztél nem mutatni előtte, hogy neheztelsz, ez nem jó módszer, mert benned marad az összes tüske, amit okozott. Van, aki soha nem tudja túltenni magát a megcsaláson, lehet, hogy te is ilyen vagy.

Nekem is volt hasonló esetem, megcsalt és utána nehezményezte, hogy miért nem vagyok ugyanolyan laza az ágyban, mint előtte. Hát csak azért, mert a lelkem mélyén mindig ott volt, hogy megcsalt, most meg elvárja tőlem, hogy úgy tegyek, mintha semmi nem történt volna. Én szakítottam, mert nem ment az intimitás.

Azért lépett tovább, mert te már ne jelentetted neki ugyanazt és előtte is azért csalhatott meg, mert neki nem te voltál az etalon.

2020. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy elnézem te se nagyon tetted oda magad már a megcsalás előtt sem... csodálom hogy hat éven át küzdött hogy megtartson téged miközben te uborkaképpel semmit nem csináltál.
2020. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te nem teszed bele magad a kapcsolatba, nem azt jelenti hogy ő megcsalhat téged. Beszéljétek meg és ha nem megy, szakítsatok. De ha megcsaláshoz folyamodik, egy percig nem maradnék vele. Mert az ilyen meg fog csalni akkor is ha maximálisan beleteszed magad, de mondjuk gyereket szülsz. Vagy nehéz időszakon mész át. Vagy beteg vagy. Nem megbízható, egy percig se fájjon a fejed utána.
2020. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3 Ne keverd össze a kérdezőt valaki mással.


A másik fele pedig: ha valaki egy játék babának tartja a másikat, akit hol elővesz, hol polcra ültet, az ne csodálkozzon.

2020. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez egy hazug g€ci, ne magadat okold, örülj, hogy megszabadultál tőle....

2020. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Sok álszent válaszoló! Nyilvánvaló hogy a csaj miatt dobbantott a csávó, mit erőlködtök?!

Nincsen más módszer, csak az amit ő csinált! Egyből váltani. Akár ilyen majom módjára is(neked is bele kellett volna már a szakítás előtt kapaszkodnod valakibe)

2020. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján nem kár ezért a kapcsolatért, mert egyikőtöknek sem volt igazán fontos. Tanulj belőle és lépj tovább.
2020. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne magad okold. Először is, tök normális, hogy egy megcsalást nem tudtál csak úgy lenyelni. Az egy nagyon gusztustalan dolog, a legtöbb embernèl ez instant szakítás.

2. Most sem azèrt szakított veled (bármit is állítson), mert te nem annyira tetted oda magad. Hanem mert már megint kèpbe volt egy másik csaj. Igazi gerinctelen suttyó. Egy percig se bánd, hogy vège. Persze most fáj, de hidd el, egy ilyen ember nem nagy vesztesèg.

2020. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd nyalja a küszöböt mikor te tényleg túllépsz ezen és megtalálod a párod. Ne vedd magadra, ezzel nem könnyíted meg. Megcsalt. Már ott vége kellett volna legyen. Lesz olyan akivel nem jutsz idáig, mert bármilyen nehézség van, inkább megbeszéli veled és tesz a kapcsolatért, mint, hogy eldobja. Jobbulást.
2020. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!