Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak sexre kellesz, utána meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sexre kellesz, utána meg megváltozik. Miért? Mit okolhatok ezért?

Figyelt kérdés

Ezt nem is igazán nevezném kapcsolatnak, sőt..vagyis így éreztem egy olyan másfél héttel ezelőtt. Van egy srác, akivel már lassan egy éve, csak ilyen alkalmit jelentünk egymásnak. Amikor úgy van, találkozunk, együtt vagyunk, oszt cső..néha-néha ír, olyankor vissza írok, én nem keresem túl gyakran, s ő sem viszi túlzásba. Min. bár egyszer egy hónapban koccanunk. Ezzel eddig, nem volt semmi baj, ezt megszoktam, a maga módján jól is volt ez. Viszont vannak dolgok amik lány létemre nehezen mennek, például az, hogy elfogadjam, hogy mi ilyen szinten kihasználjuk a másikat.( Jelzem két nagyon jófej, mindenki által szeretet, partyarcról van szó, akik mindig megtalálják a helyüket, és még nem is csúnyák, viszont makacsok,és egyik sem szeret engedni a 21-ből.) Ezért is, visszautasítottam a legutóbbi meghívását. Nem is beszéltünk utána, majd pár nappal később találkoztunk egy buliban, nagyon furán viselkedett, folyton mellettem volt, mindig próbált beszélni velem, én viszont a megszokotthoz híven ugyanazt tettem, mint más alkalomkor amikor találkoztunk, két szó és azzal tovább. Pár óra múlva viszont elvonultunk, ismét együtt voltunk, ugyan úgy, mint máskor, most viszont furcsább volt. Több kérdést tett fel, és olyan kérdéseket amiket tőle nem is vártam.Pl. Soha nem gondoltál arra, hogy ebből több legyen, mint sex? vagy ilyet mond, hogy az ünnepek alkalmával képes elhinni, hogy mi egy pár vagyunk. Találkoztunk pár nappal ez előtt is, semmi nem változott, sőt talán sex közben, jobban figyel rám, próbál minél érzékibb lenni, pedig egyszer kijelentette, hogy nem is szeretne a szeretkezésről hallani, neki erre nincs szüksége. A barátaink előtt is máshogy viselkedik, eddig soha nem is mutatkoztunk, ha összefutottunk is miközben ők ott voltak, a legtermészetesebben viselkedtünk, erre fel mindenki előtt csókolgat, ölelget, sőt még a barátnőmtől képes elkéreztetni. Nem igazán értem, hogy minek köszönhető ennyi idő után ez a változás, pláne úgy, hogy nagyon ritkán beszélünk.


Valakinek bármi tanácsa? Mit tehetnék a sráccal vagy mit mondjak neki? 19/L


2016. jan. 1. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
te mit szeretnél tőle?
2016. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló. Nem érzem magam riherongynak, mivel ebbe közösen mentünk bele, és mindkettőnknek jó volt. Én meg lényegében mással nem is feküdtem össze, mióta vele ilyen viszonyban vagyok.

Második válaszoló: Fogalmam sincs, egy közös barátunk szerint mindketten annyira önfejűek vagyunk, hogy még magunk elől is eltitkoljuk, hogy érzünk valamit a másik iránt. Nyilván lehet, hogy részéről nem nevezhető szerelemnek, meg tudom is én minek, de valami van a dologban.

2016. jan. 1. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt gondold ki először, és a vágyaidhoz igazítsd a többit.
2016. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amit tudok az z, hogy már szeretnék ismét szeretni valakit, de valójában sokkal jobban félek, mint az első szerelmemnél.
2016. jan. 1. 21:30
 5/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle mit akar.Másképp ez nem megy.Felesleges találgatni meg gondolkodni rajta.
2016. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!