Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szünetet meddig "illik" tartani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet meddig "illik" tartani?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatról van szó. Nekem nagyon feszült időszakom van és sajnos sokszor akaratlanul a páromon csattant. Ez egy nagyobb vitába vezetett és most szünetet kért.


Tegnap egy közeli rokonom elhunyt, ráírtam és átjött. Mondta hogy nem akar egyedul hagyni a szarban. Összebújva fekudtunk de nem csokolt meg se semmi. Kérdeztem milyenek voltak a napjai munkaban stb de nem meselt.


Össze vissza beszel. Olyanokat mondott, hogy csak a rosszat látja most maga előtt, hogy nem biztos abban hogy szüksége van rám. Hogy ő fél és szeretne kuzdeni de ehhez neki most távolság kell.


Ő egy nagyon makacs ember. Én pedig nem szeretném elveszíteni őt...

Nem tudom meddig kellene várnom, hiszen egyreszt vannak egymasnal olyan cuccaink amiket ha vege visszaadnánk/kérnénk. Másrészt pedig nem hiszem hogy a csend, a távolság helyrehoz egy kapcsolatot...



2020. aug. 20. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szünet = szakítás.
2020. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nincs igazad, a csend jót tesz. Aztán majd valamelyikőtök megtöri, vagy nem... Nincs illik idő, de időt kell adni neki. Hogy mennyi időt azt nem lehet tudni, de nagy az esély rá,h ha vmelyikotok türelmetlen, mint most te, h ebből örök idő lesz.
2020. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
2-nél a pont.
2020. aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem konnyu turelmesnek lennem. Tenyleg rengeteg rossz vesz korul és nagyon jol esne megosztani vele, a karjaiban megnyugodni.


Csak nem tudom meddig kellene várnom arra, hogy megtörje. Nem tudom meddig egeszseges a csend egy kapcsolatban.

2020. aug. 20. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Felnott kapcsolatban szunet? Ilyenkor vege, csak nem mondja meg ki, foleg a helyzet miatt.
2020. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 21 ő 22.
2020. aug. 20. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen ez az egyik a másik meg 2-3 napot vársz és nyugodtan higgadtan megbeszéled vele a problémát és akarja-e folytatni jogod van tudni, hogy mit szeretne.
2020. aug. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!