Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tavkapcsolatban hogyan "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban hogyan "illik" illetve hogyan "érdemes" szakítani?

Figyelt kérdés
Egész hétvégéket szoktunk egymasnal tölteni, ilyenkor ha megyek rögtön mondjam meg, hogy szakítani akarok, vagy csak akkor amikor tervezem a hazajovetelt?

2019. szept. 10. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben "megengedhető", ha egyéb módon mondod meg neki. Felesleges azért leutazni, majd vissza, ha pedig a végén, akkor meg értelmetlen, hogy együtt töltitek a 7végét, aztán szevasz... kicsit olyan hülyén veszi ki magát.
2019. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát figyelj.. Én is távkapcsolatba voltam, és fb-n szakított velem.. Mit mondjak eléggé inkorrekt.

Ha már együtt vagy/voltatok, akkor legyen benned annyi hogy elmész hozzá, és megmondod hogy nem szeretnéd folytatni, ennyi. ez így korrekt..és igen az elején mond meg neki, ne akkor mikor mész haza! Üdv 24/f

2019. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen személyesen.

és ne várj napokat.

esetleg aznap, vagy előző nap, hogy mennél, utalhatsz rá, hogy kellene beszélnetek.

2019. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy töltenék el egy hétvégét vele előtte, ha ki akarnám dobni... Minél előbb tedd meg.
2019. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Volt egy távkapcsolatom. A szakítás minden formáját kipróbáltuk (mivel többször is szakítottunk.) Telefon, üzenet, személyes... Ez utóbbi volt a legfájdalmasabb, mindannak ellenére, hogy én hagytam ott.

Döntsd el, mit mennyire bírsz ki...

2019. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon messze van, akkor telefonon is meg lehet beszélni. Bár mivel minden hétvégén tudtok talizni, ezért valszeg nem.


Mindenképp rögtön, és már értesítsd őt előre, hogy fontos dolgot kell megbeszélned vele!

(Mégis minek töltenél el mégegy teljes hétvégét egy olyan emberrel, akivel nem akarsz együttlenni???)

2019. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen személyesen közöld, ennyivel tartozol neki. És szerintem is az elején. Aztán ha békében váltok el, akkor még együtt tölthettek egy utolsó hétvégét. Ha nem, akkor pedig hazamész.
2019. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem annyival tartozok neki, hogy személyesen mondom el, bár félek, hogy meggondolom magam ha latom.
2019. szept. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!