Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a párom, mert több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom, mert több illegális üzlete volt és már nem bírtam. 32 éves nő vagyok. Mindent otthagytam. És most nagyon magam alatt vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Úgy érzem tönkrement az életem. Se gyerek, se család, párom sincs. Mindent 0-ról kell kezdenem. Még az autómat is otthagytam. Csalódtam magamba. Anyuhoz visszaköltöztem. Lett egy bélbetegségek, most minden pénzem arra költöm. Nagyon ki vagyok. Sokat sírok és kilátástalannak látok mindent. Úgy szeretnék végre egy családott és biztonságot. De ilyen állapotba senkinek nem fogok kelleni.

2020. aug. 20. 14:41
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*bélbetegségem
2020. aug. 20. 14:42
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Jól tetted. Innen szép a felállás, csak azt nem értem miért anyukádhoz mentél vissza.
2020. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

A remény hal el utoljára - tartja a közmondás.

Nem vagy annyira idős, hogy lemondj mindenről. Most a padló alatt vagy, de majd rendeződik, csak a nagy akarásoddal ne borulj az első férfi karjaiba, aki utadba kerül.

Amit nála hagytál, de a tied, azt hozd el!

Ffi.

2020. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Az jó döntés, hogy otthagytad, de miért hagytál ott neki minden anyagi javat? Te nem dolgoztál meg értük?

Gyógyulj meg és ne akarj túlzottan, mert megérzik a férfiak. Mindennek eljön az ideje, most magadra koncentrálj.

2020. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Mert a volt párom egyik építőipari cégében dolgoztam és onnan volt a megtakarításom, minden pénzt visszautaltam. Azért is hagytam ott az autót is. Van saját munkám, de abból most a vizsgálatokat fedezem. Államiba október végére kaptam volna időpontot
2020. aug. 20. 14:49
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ilyen állapotban nem fogsz kelleni. De miért ez a fő gondod? Szedd rendbe magad, de ez nem párkapcsolat kialakitast jelent...

A biztosságot magadtól várd. Amíg ilyen sérült vagy, aldozatkent siratod magad, addig max. megint egy kihasznalos férfit fogsz kifogni. És ennek sohanem lesz vége, az életed a 22-es csapdájában fogod végig vergődni. Hallgass rám. Szedd össze magad, állj fel, muszáj.

2020. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
13%
öreg vagy 32 évesen és ekkor már nőként nagyon nehéz családottt alapítani
2020. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
4-es: mert nem tudom a pénz biztos eredetét
2020. aug. 20. 14:52
 9/34 A kérdező kommentje:
7-es nagyon köszönöm...
2020. aug. 20. 14:53
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Első az egészség, utána foglalkozz a többivel.

Hasonló helyzetben vagyok, csak 1évvel fiatalabb férfi. Elég nyomasztó 0-ról újra kezdeni mindent, amikor összedől az eddig évek alatt felépített élet, és az elképzelt, tervezett jövő. De pozitívan kell hozzáállni és kitűzött célokért küzdeni egyedül. Létbiztonságot megteremteni, utána pedig vissza jön az önbizalom és talán a magány is elmúlik.

2020. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!