Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérlek nyugtassatok meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek nyugtassatok meg, hogy én is értékes ember vagyok!?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal. Azt érzem hogy nem vagyok érdemes mások szeretetére. Hogy teljesen értelmetlen az életem. Hogy minden erőfeszítésem hiába volt, hogy megint osszetortek a szívem, és hogy valami óriási baj van velem.


Tudom hogy ez nem így van, jó embernrk tartom magam, de naiv vagyok. Egy luzer.


2020. aug. 31. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Értékes ember vagy.
2020. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Ha nem a fent linkelt kérdés szerzője vagy, aki naponta 6x rinyál itt ugyanarról, akkor nyugi, túllépsz rajta, nem az határozza meg az értéked, hogy van-e valakid, fel a fejjel.

Ha ez a kérdező vagy, akkor jó próbálkozást, továbbra se érsz semmit.

2020. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lennél értékes ember? Írj konkrétabban.
2020. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

L*sz*rt! A feléd irányuló érzelmek kizárólag a másik emberről szólnak. Nem téged szeret, hanem azt az érzést, amit a személyed kelt BENNE! Nem a te hiányodat érzi, hanem annak az érzésnek a hiányát, amit a te személyed kelt BENNE. Ha meghalsz, nem téged sajnál hanem magát, mert elveszítette azt az embert, aki azt az érzést keltette BENNE!


Ha most nem szeret senki, az nem baj. Te egy eszköz vagy másnak, azaz te azért kellesz, hogy őt boldoggá tedd. Ha te most boldogtalan vagy, az pontosan azért van, mert nincs olyan ember(vagyis eszköz) aki ezt a pozitív érzést biztosítja számodra.


Pl. legyél boldog önmagadtól! Miért kell hozzá kihasználni egy másik embert?

2020. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Egy nő elsődleges értéke a külsejében van, szóval ha jól nézel ki, értékes vagy.
2020. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi, a többi csak mese habbal!
2020. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd elmúlik. Normális ez a bizonytalanság szakítás után. Én is most megyek át hasonlón. De nem kell vele foglalkozni, csak csinálni tovább az életed egyszer csak jó lesz. 31/f
2020. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, most olyan tevékenységgel kezdj el foglalkozni, amit szeretsz, és sikeres vagy benne. Közben az önbizalmad is nőni fog. Ügyes vagy, csak fel a fejjel:).
2020. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!