Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem hogy egyszer engem is szeressen valaki?

Figyelt kérdés
Bárkivel, akikkel együtt is jártam, kedves voltam hozzájuk, de mégis előbb vagy utóbb dobtak, vagy én szakítottam, mert nem tetszett a viselkedésük. Meg úgy mindig megbántottak lelkileg különböző kijelentésekkel. De még az exeim nagy része is már hosszú kapcsolatban vagy házasságban él. Amikor ezt látom, olyan érzésem van, mintha csak én nem lennék jó senkinek. Nem tudom másoknak hogy sikerül elérni azt, hogy feleségül vegyék őket, nyilván nekem se az a vágyam, hogy mindig otthagyjanak.
2020. aug. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan ezt élem át pasiként...
2020. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, én barátnőm simán csak normális... Megvan a saját véleménye a dolgoról, talpraesett, kicsit szórakozott, kedves és aranyos.
2020. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire közelíti meg a valóságot a kép, amit kialakítottam a kérdés alapján, de leírom azért, hátha segít.

Lépj ki az áldozat szerepből. "mindig megbántottak lelkileg különböző kijelentésekkel" ez lehet jogos is, de eddigi tapasztalataim alapján általában túlreagálás, vagy nem megfelelő kommunikáció áll ilyesmi mögött. Senki nem akar egy nebánts virággal lenni. Túlreagálás helyett humor, valódi sértés esetén nyugodt, asszertív kommunikáció a megoldás.

Másik, légy magabiztos, kezdeményező, ugyanakkor válogasd meg, kivel állsz le. Minél több embert ismersz meg, minél több platformon ismerkedsz, annál nagyobb az esélye, hogy találkozol olyannal, akivel felkeltitek egymás érdeklődését. Felejtsd el a játszmát, hogy "küldöd a jeleket", hívd el te, aki szimpatikus, közben pedig figyelj arra, hogyan bánik veled, mennyire tudtok jól kommunikálni. Nem kell tökéletesnek lennie, inkább olyannak, akivel az adódó kellemetlenségeket, félreértéseket meg tudjátok beszélni, kölcsönösen fejlesztitek, és tisztelitek egymást.

2020. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nem így kell hozzáállni. Mondd azt, hogy hosszú kapcsolatban vannak és most másik szerencsétlent nyomorítanak meg. Örülj neki, hogy téged nem.
2020. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Te sehogy. Ahhoz előbb le kéne szokni a mindennapos önsajnáltatásról, amire nyilván nem vagy képes, barátaid se véletlenül nincsenek.
2020. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"kedves voltam hozzájuk": minden ember itt rontja el, mert a másik elkezd a másik felett dominánskodni. Pont azért, mert "kedves" voltam a másikkal.
2020. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!