Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fél év után szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után szakítottunk, abban egyeztünk meg, hogy barátok maradunk. Néhány hét után ráírtam, hogy mi újság vele, de nem válaszolt. Ezek szerint a lány nem gondolta komolyan a barátságot. Beolvasnátok neki üzenetben vagy hagynátok a dolgot?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem világos még hogy se a barátod se a barátnőd nem akar lenni? Mit foglalkozol vele? Már a szakítás után se kellett volna komolyan venni ezt a "barát" kifejezést.
2020. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

A lány lezárta a veled való kapcsolatát (még baráti alapon is, mert nem válaszol).

Ne olvass te be ezért senkinek!

Ffi.

2020. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Szakítottunk. Ez szerinted mit jelent?

Szakítás utàn baratsàg nem letezik.

Ha azon gondolkodol hogy beolvass neki akkor màr tudjuk a szakítás okàt is.

2020. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3!

Ő ajánlotta fel, hogy maradjunk barátok és tartsuk a kapcsolatot, nem haragban mentünk szét. Szerintem ez így nem volt korrekt a részéről. Szívesen megírnám neki, hogy mit gondolok róla ezután, de lehet kár az időt pazarolni egy ilyen emberre.

2020. szept. 1. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nem vagy Te egy ideges, netán agresszív ember, ami miatt a lány felajánlotta a barátságot? Abból következtetek erre, hogy be akarsz neki olvasni, meg hogy nem akarsz időt pazarolni "ilyen emberre". Milyen volt? Rossz, csúnya? Akkor eddig miért voltál vele és miért kerested őt szakítás után?

Nem tarthatott esetleg attól, hogy ha ezt nem helyezi kilátásba, akkor megütöd?

2020. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező igazad van,de ne olvass be neki,max ranerdezhetsz arra h inkabb hagyjatok a barazsagot vagy ő mit gondol errol.Ha nem valaszol az gerinctelen dolog.
2020. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5!

Egyáltalán nem vagyok agresszív ember. A barátság dolgot üzenetben beszéltük meg a szakítás után pár nappal.

Ilyen ember az jelenti, hogy aki nem őszinte. Válaszolhatta volna, hogy meggondolta magát, mégsem akarja tartani a kapcsolatot, de inkább lapít.

A beolvasás alatt azt kell érteni, hogy megírnám neki, hogy részemről többet nem keresem, és ő se keressen, csalódtam benne, hogy nem volt őszinte hozzám. Nem durva sértésekre kell gondolni.

2020. szept. 1. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Elnézést! Eszerint rosszul gondoltam.

Fenntartom, hogy ne írj neki semmit.

2020. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem ír! Talán kötelező? Nem! Akkor?
2020. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9-es!

Nem kötelező, de azért illik válaszolni főleg, ha azt írta korábban, hogy legyünk barátok.

2020. szept. 1. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!