Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Észrevettétek, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy a nők sosem a jóképű, menő férfiakat próbálják lejáratni szakítás után? Hogy velük egy "bántalmazó kapcsolatuk" sem volt? Hová tart a társadalom?

Figyelt kérdés

Ez a bántalmazó kapcsolat kifejezés mára a férfigyűlölet jelszavává vált. Valamiért állandóan átlag csókákra mondják, és mindig utólag, amikor le akarják járatni. Sajnos nem egyszer tapasztaltam meg, hogy tényleg ez a helyzet, mert jól ismertem az embert, akit éppen be akartak feketíteni.

A metoo mozgalom óta a nemi erőszak vádakból is rengeteg ilyen.


Tudok egy nagyon jó példát is első kézből:

Egyszer egy gyerekkori, nagyon jó cimborámat kidobta a hírjedten nője. Mindenkinek terjesztette, hogy így meg úgy bántotta, szerinte meg is erőszakolta, meg hűtlen jellem. Holott annyi történt, hogy együtt ittak egy buliban, és amikor mindkettőjükben volt már egy kis üzemanyag, rá tudta venni a csajt az análra, akinek másnap fájdogált, vérzett és kitalálta, hogy ez így nemi erőszak, és ment is volna a rendőrségre, ha nem állítom le. Ismertem jól a csajt, szóval elbeszélgettem vele.

A hűtlen jellem meg onnan jött, hogy ki merte mondani az anyjára és egy barátnőjére, hogy jó nők, és ha nem lennének együtt, akkor szívesen szexelne velük. Hangsúlyozta azt is, hogy nagyon hasonlít az anyjára, és ha ő is így fog kinézni később, akkor nagyon jó idők várnak rájuk, tehát lényegében a csajnak is bókolt, és egy büdös szóval nem mondta, hogy csalni akarja, ott volt a HA NEM LENNÉNEK EGYÜTT.


De egy mindennőálma alfahímnek persze azt is elnézik, ha megpofozza és tényleg megcsalja, de a haveromat meg ennyiért megpróbálta kicsinálni.


2020. szept. 5. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Mi ez a zagyvaság? A társadalomnak ehhez sok köze nincs, pedig rengeteg társadalmi szintű hazugság létezik, de ez nincs közöttük.


A bántalmazó kapcsolat pedig egy darázsfészek-téma, mivel ami tényleg az volt, azt nem szabad elbagatellizálni, viszont sajnos sokan használják fegyverként az Egyesült Államokban - válóperek idején például - mivel a kapzsi ügyvéd ezt "javasolja", mert ezzel jobb pozícióban lesz az adott ember. (Ez pedig inkább a röhejes amerikai jogrendszer terméke, ahol színdarabot rendeznek minden tárgyalásból)


A mitú boszorkányüldözése pont a színészek, zenészek ellen irányul főleg akik általában "menők", szóval ez sem érvényes. Ott is alapvetően jó céllal hozták létre, aki ilyet tett az kapja csak meg méltó büntetését, de ezzel is visszaélnek - ez is tipikusan amerikai jelenség.

2020. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha manapság elolvasol egy bulvárlapot, vagy egy sportlapot, akkor minden hónapban látsz egy, feljelentette a Rolandot a volt nője a zaklatásért, feljelentette a volt nője Neymart nemi erőszakért. Régebben (6+ éve), alig volt ilyen, max évente 2-3 eset, nem pedig havonta. Egyszerűen a nők egyenjogúbbak lettek mindenkitől, eljátsszák az ártatlan szerepét, pedig mindenki tudja, h pl sem egy Neymar sem egy Ronaldo nem szorul rá h zaklasson egy nőt, ha 10 ezer másikat kaphat meg helyette azonnal. Egyszerű anyagi hasonszerzés, mégis ki kell vizsgálni az esetet a rendőrségnek kötelességből, mert nő, és egy nő szava szent és sérhetetlen a jelenlegi tövények mellett, akkor is ha 90% az ilyeneknek kamu. Ugyanez megy itthon is átlag emberek között, rájöttek a nők, hogy elég csak ha csúnyán néz rád egy nem tetsző férfi és ha feldobod, akkor neked fognak hinni, mert nő vagy, hiába ártatlan a pasi és csak bókolt a nőnek ey kedveset...
2020. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem Rolandot, hanem Ronaldot
2020. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Te, mint az igazság bajnoka és a férfiak megmentője.
2020. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"vérzett is neki"


Eddig olvastam... Gondolom fel sem tünt neki, hogy nem jó a buli, jaja xd

2020. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Fúte... Értem, hogy fel vagy háborodva, de higgadj már le és gondolkodj egy kicsit, mert olyan égbekiáltó valótlanságokat állítasz, hogy döbbenet. A kognitív torzítás iskolapéldája, amit mondasz.


Mégis honnan a bánatból veszed, hogy a menő macsókat nem vádolják be, amikor a hírek tele vannak a menő filmsztárokat, sportolókat érintő perekkel? Ráadásul az átlagos pasik sérelmét egy példából leszűrted. Van egy teóriád a női gondolkodásról, majd ezt ráhúztad a haverod esetére, és csak azt látod meg, ami téged igazol.


Arról ne is beszéljünk, hogy részegen rávesze az asszonyt az análra, amitől vérzik másnap, hát... felvet kérdéseket bennem.

2020. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a te tiszted eldönteni mi nemi erőszak és mi nem! Erre való az igazságszolgàltatás. Te nem voltál ott nem ismered a körülményeket. Kicsit ez az "elbeszélgettem a csajjal" még megfélemlítésnek is hangozhat. Ha képes vagy egy pillanatra gondolj bele, mit éreznél, ha megtudnád hogy a lányoddal tette ezt valaki.

Nem azt mondom ha alaptalan, akkor majd a lány szembesül a jogi következményekkel, de akkor is joga van saját állásponthoz.

Amúgy meg az, amit az anyjára és a barátnőjére mondott ilyen stílusban taplóság. Nem lett volna elég annyit megjegyezni, hogy igen csinosak? a saját csajodnak ezt mondani.... Aztán még csodálkozik hogy rosszul esik a lánynak.

2020. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

" Kicsit ez az "elbeszélgettem a csajjal" még megfélemlítésnek is hangozhat. "


Csak elmeséltem, hogyan fog a kapitányságon kézről kézre járni a véres-sz.aros bugyija mint "bizonyíték", és mennyire fogják komolyan venni. :)


Ha a lányommal tennének ilyet, ugyanez lenne a reakcióm, nem nevelnék olyan lányt, aki tönkre akarja tenni mások életét.

2020. szept. 7. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, de szerintem ezt orvosszakértő végzi a belső sebesüléseket vizsgálva.sztem félre vezetted.


Ezek szerint ha egy meleg srác kihasználná a helyzetet, hogy leittad magad és nem tudnál magadról, véresre erőszakolná a végbeled, akkor te sem mennél a rendőrségre, hogy ne tedd tönkre az életét.

Mások életével könnyű nagyvonalúnak lenni. De elég gáz, hogy ilyen világban élúnk, higy valaki még a saját lányát sem sajnálná ha megerőszakolnák, csak nehogy egy nőnek legyen igaza. Olyan mintha a középkorban élnénk komolyan....

2020. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

“Holott annyi történt, hogy... másnap fájdogált, vérzett”


Ezt mégis hogy kellene elképzelni? Tehát szerinted aktus közben nem fájt, sőt élvezhette és másnap meg vérzik a vakbele? Már anál közben is fájhatott így, tehát simán elképzelhető, hogy nem akarta a dolgot...

Eléggé sántít a leírásod.

2020. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!