Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden működött csak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden működött csak a szex nem. Valóban ez lehetett a szakítás oka?

Figyelt kérdés

1 év járás után barátnőmmel szakítottunk, mert szép lassan szexmentessé vált a kapcsolatunk. Ez az örökös kielégületlenség olyan frusztráltá tett, hogy egyik este dühöngve kitört belőlem, nagyon csúnyán összevesztünk, amiért ő összecuccolt és elköltözött. Szerinte én túlságosan állatias módon vágyom az ő testére, extázisban vagyok, amikor szexelünk. És őt ez teljesen zárkózottá tette. Tény, hogy nagyon az esetem külsőre, és való igaz megőrültem szinte, amikor ellibbent előttem meztelenül fürdés után. De semmi extra piszkos szexfantáziám nem volt, sima egyszerű misszionárius pózzal is beértem volna. Pedig elmondása szerint ő is szerette a szexet előttem, de állítólag én tettem őt ilyen aszexuálissá. Tényleg ez lehetett a szakítás oka szerintetek?

35F, 35N



2020. okt. 20. 03:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos csak neked jött be ő, neki te nem. Ilyen egyszerű.
2020. okt. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az már csak az okozat volt, hogy taszította őt a közeledésed. Akit szeretsz, ott nem az jut eszedbe a szexről, hogy de állatias módon közeledik a másik fél, mert szerintem ez valamilyen szinten mindenkire igaz.

Nem tudott elfogadni téged valamiért, nem szeretett eléggé. Vagy akár az is lehet, hogy te túlságosan nyomultál, és ez ölte meg a lelkesedését.

2020. okt. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

minden bizonnyal nagyon más elképzeléseitek vannak arról, hogy milyen a jó szex. vannak emberek, akikbe belenevelték, hogy a szex alapvetően állatias és visszataszító, kivéve ha valami nagyon magasztos és mély érzelmek gyönyörűséges kivetülése. valószínűleg kifogtál egy ilyet. én is jártam így és egy percig sem sírom vissza. szerintem te is jól jártál a szakítással.

annyit esetleg gondolj végig, te vajon mindenhez jól álltál-e hozzá (pl. odafigyelő partner voltál-e), de túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts neki. inkább arra figyelj, a következő partnerrel helyén legyen a kommunikáció, derüljenek ki jó hamar a megoldható és a megoldhatatlan problémák egyaránt.

2020. okt. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legelső kellemetlen érzéskor lett volna érdemes megbeszélni vele a dolgot, nem azt várni hogy a feszültség felgyűljön stb... Lehet akkor elmondta volna: neki mi nem jön be vagy mit szeretne másképpen.
2020. okt. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól eső, ha a párunk ennyire kíván, de hosszú távon frusztráló, ha már átöltözni sem tudunk előtte, mert rögtön próbálkozik a szexel. Meg nem lehet vele simán összebújni, ölelkezni, mert azt is szexbe tereli.
2020. okt. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem volt volt veled orgazmusa.
2020. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt így nagyon nehéz megmondani, hogy kinek van igaza meg kinek nem.

Kérdezted, hogy miben nyilvánul meg részedről az "állatiasság"? Mi zavarta?

A legfontosabb tényleg a kommunikáció.


Nekem is a szex miatt ment tönkre anno a kapcsolatom, de ott amiatt, mert folyton piszkált a párom, hogy nem szexizem, nem vagyok szexis, és hiába mondtam el neki, hogy ez megöli az egészet, a mostmár ex barátom a mai napig nem érti, mi a baj.


Szóval így, ennyiből nehéz megmondani sajnos, lehet nem illettetek össze szexuálisan, lehet más baja volt, lehet olyan voltál amit ő nem vett észre és zavarta. Számos oka lehet.

2020. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
lehet hogy nem foglalkoztál vele szex közben és nem tudod elmenni. Ha a szex pusztán arra korlátozódik hogy megdugod és utána jó napot, akkor nem csoda hogy nem kívánja. Mondjuk ha az asszony meztelenül rohangál előttem akkor én is megrakom mint a tüzet, csak ő szándékosan csinálja mert éppen arra vágyik.
2020. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Volt orgazmusa egyébként neki is 5-10 perc alatt. Ha már elkezdtük akkor jó volt, csak elkezdeni gyűlölte mindig. Foglalkoztam vele, túlságosan is. Mindig azzal jött, hogy túl sokat figyelek rá szex közben. Nála csak a kőmacsó a nyerő az ágyban, egy véletlenül elejtett magas frekvenciájú férfi nyögés végképp elvette a kedvét. Vagy egy túl szenvedélyes simogatás már számára bu zis. De egyszerűen lehetetlen figyelni minden mozdulatra, az ember csak úgy lefekszik a párjával, nem pedig méricskél, hogy ez még oké, 3 miliméterrel arrébb biccentve a fej már teljes kémiavesztés. :(

2020. okt. 20. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Mostmár értem.

Egy évig bírta, de amúgy nem voltál férfias a számára, kémia meg hiányzott részéről. Ezért voltak számára taszítóak a mozdulataid meg a magas nyögés. Amúgy fel sem tűnt volna ez neki, de van az a pont, amikor már minden hiba feltűnik, nála ez jött el. Ja meg a másik amit kiemeltél, hogy túlságosan figyeltél rá. Igen, idővel ez is visszás tud lenni, mert olyan puhap.cs feeling.

2020. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!