Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mihez kezdjek nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek nélküle?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz egy hónapja, hogy szakított velem a barátom a sok vita miatt, 3 éves kapcsolat volt. Igaza volt, meg is beszéltük végül rá egy hétre, de azóta semmit sem beszéltünk, nem találkoztunk.

Ő elkezdett tinderezni, még egy jóval fiatalabb ismerősömmel is chatelnek (ha csak chatelnek), de közben más lányokkal is ismerkedik én pedig csak szenvedek, de nagyon, eszméletlenül rosszul esik, hogy csajozik.

Nagyon szeretem, csak rá tudok gondolni, akármit csinálok. Mindent együtt csináltunk, együtt laktunk már, ő volt a legjobb barátom. Hiányzik, hogy beszéljek vele, hogy elmeséljük egymásnak a napunkat, hogy megsimogassam az arcát, megöleljen, egyszerűen minden hiányzik vele/belőle.

Tudom, keressek másik hobbit, menjek el a barátaimmal, stb., de közben egyetemre járok, nem mászkálhatok csak úgy, tanulnom kellene, de az sem megy, csak rá gondolok. Szoktam találkozni a barátnőmmel, de mikor vele vagyok, akkor is mindig csak ösztönösen a (volt) barátomnak írnék, mondanám neki, hogy jöjjön el elém, ő várna, stb. Most elköltöztem egy lakásba, de így sem jobb, közel is vagyok hozzá, meg alapból, nem tudok nem rá gondolni. Még a boltba is vele mennék legszívesebben. Terveink voltak, vele képzeltem el mindent a jövőmben is és most egyszerűen nem tudok mit csinálni nélküle. Nehezítés az is, hogy a karantén óta csak együtt voltunk nálunk vidéken, szinte sehova sem mentünk. Nem vagyok társasági ember, nem szeretem a programokat, sosem szerettem, számomra az volt az ideális, hogy tanultam és szabadidőmben vele csináltunk valamit, ha úgy volt, csak egy filmet néztünk, néha mozi, vacsi, stb.

Mégis hogy lesz ez így könnyebb? Könnyű mondani ezt, hogy keressek hobbit, járjak el, de nem megy, nem ilyen ember vagyok és nélküle semmit nem tudok elképzelni/csinálni. Alapból a tanulmányaimmal sem tudok haladni így és még mellé ez a 3-4 hét is úgy elment, hogy nem tudom, hogy mégis mit csináltam ez idő alatt, olyan, mintha pár napja történt volna ez az egész. Olyan, mintha a másik felem eltűnt volna, mintha ő lett volna az életerőm és most nincs.



2020. nov. 3. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy szerinted te szúrtad el kereshetsz benne hibákat, vagy olyan dolgokat amik azért nem tetszettek benne, csak elfogadtad azokkal együtt, mert szeretted. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai. És ezek felidézése egy picit könnyíti a dolgot.
2020. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mondjuk ha az anyjával ugy volt rossz a kapcsolat, hogy neked van igazad, és nem te voltál a hunyó benne, akkor nem is kár olyan fiuert aki nem all ki melletted, hanem neki inkább ez igy nem megy, hogy az anyukaja nem adja aldasat
2020. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából nagyon sokszor kiállt értem, csak én nem akartam, hogy ott találkozzanak, ahol én is lakom, de egymástól nem tiltottam őket. Viszont az így tényleg nem igaz, hogy nem állt ki értem.
2020. nov. 3. 17:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!