Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A mai világban miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért nem számítanak annyira az őszinte érzések ? Az hogy szeret valaki és megbecsül. Miért kell a biztosat egy talánért eldobni ?

Figyelt kérdés

Több mint 4 év után barátnőmmel szakítottunk. Különösebb jele nem volt csak annyi, hogy az új meló végett kissé megváltozott. Szakításunk hónapjában volt köztünk probléma előtte jó volt, jól működtünk.

Nagyon szerettem, sose beszéltem vele csúnyán, ápoltam mikor beteg volt, mindent megtettem érte. Ez addig így volt míg most a végén a munkahelyén egy srác meg nem tetszett neki. Szét is mentünk miatta, de köztük végül nem lett semmi. Azóta beszélünk hív folyamat, sokszor úgy csinál mintha szét sem mentünk volna.

Miért kell másfele kacsintgatni mikor van egy biztos pont ?



2020. dec. 3. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez a csaj mar csak patront er meg, amig nem talalsz mast.
2020. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert a biztos pont beunalmasodik egy idő után még akkor is ha nincs vele semmi probléma, ez van.
2020. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Az újdonság varázsa mindig ott lebeg és sajnos a nők többségében többször nyitnak felé mint a férfiak. Ha csak néhány szex erejéig is, de akkor is menni fog és olyankor nem számít hogy mit rúg fel vele.
2020. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk én azt értem, hogy elmúlik az a nagy szerelem. Hisz idővel ugye a kezdeti nagy szerelem nem is, hogy elmúlik, de nem olyan mint legelőször.

Unalmasnak nem mondanám mert sok új dolgot csináltunk és nem csak voltunk egymás mellett. A szex is jó volt, nem hogy jó nagyon ott volt és azért elég fontos egy kapcsolatban szerintem.

2020. dec. 3. 14:13
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

`14


NE rágódj most már. Hiába keresed az okokat. Megtörtént, mert ösztönlény. Ennyi

2020. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Ismerek olyan lanyt ,aki elhagyta a párjat egy pasiért, azutan megbánta ,mert rajött milyen jo helye volt!

Visszakuncsorogta magát, ennek már 32.éve es szerintem most a leg szerelmesebbek. ( A bratyóm es a kedves felesége)

2021. jan. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Most jött rá hogy amit eldobott az volt az igazi és egyre jobban közeledne hozzam. Sajnos a történtek teljesen kiölték belőlem a szerelmet viszont fontos nekem és ennyi idő alatt nem csak szerelmes lettem hanem meg is szerettem mint ember. De nem tudok úgy nézni rá mint előtte hisz hatalmas fájdalmat okozott és csalódást. Fontos nekem, de úgy érzem nem tudom vele újra kezdeni. Nem mondom azt hogy soha sem, de most biztos nem.

Nem tudom ti, hogy látjátok adnátok-e egy ilyen után esélyt. Én lehet, de nem érzem a szerelmet. Szerintetek ez normális ?

2021. jan. 18. 15:02
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire naív!


Csak addig kellesz neki, míg nem jön egy újabb fellángolás. Max a következőnel megvárja, hogy tényleg összejöjjenek, csak utána pattint le téged.


Neki nem te kellesz, csak valaki, hogy ne legyen egyedül.


33N

2021. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Károly farkasok ***** válasza:
Mert bolondak az emberek. De szerintem ne agyalj ezen túl sokat inkább keress másvalakit... Ez van! Hátha a következő partnerral jobban mennek majd a dolgok. A párkapcsolat pont olyan mint akármi más bizonyos szempontból... Szereztel egy kis tapasztalatot.
2021. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Alessandro10 ***** válasza:

Nálunk az exem még nem akar visszajönni, de nem is lenne szerencsés, mert hiába őt szerettem a legjobban a világon, úgy felégetett maga után mindent és olyan dolgokat tett és olyanokat vágott a fejemhez, amit soha nem tudok neki megbocsátani.

Lehetett volna emberi módon is szakítani.

Azóta már elengedtem. Rájöttem, nem illettünk össze, teljesen más elképzelései vannak a családról és a gyereknevelésről, mint nekem.

2021. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!