Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy megbántad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megbántad a szakítást? Utólag jöttél rá, kit veszítettél el?

Figyelt kérdés

Ha egy önző, érzéketlen valakivé váltál, nem tiszteltél senkit és semmit..

És utólag rádöbbensz, hogy hibát követtél el, nem is keveset.. De a változásra képtelen vagy önmagaddal szemben, ezért inkább elengeded.

Volt már valaki így?


2020. dec. 3. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan időszak, hogy bántam a szakítást. De utána rádöbbentem arra, hogy szükséges volt, mert az az ember nem hozzámvaló, akármilyen szép és jó. Ezért elengedtem.
2020. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen valtozasrol van szo. Ha valakit szeretek, bizonyos mertekig valtoznek erte, ha az neki jo es nekem is persze.
2020. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose bántam még meg olyan szakítást, amikor én szakítottam.
2020. dec. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Aha. Nekem kb 3 éve volt ilyen. Nehéz az ilyenen túljutni, főleg hogy valószínűleg nem lesz több barátnőm. Hiányoznak a közös séták a hidegben, vagy hogy nincs kivel vitatkozni csak úgy a felhőkön az égen, és az érzés is hogy valakinek fontos vagyok. Utána egyedül olyan gáz volt több mint fél évig, hogy majdnem ki is nyiffantottam magam. De aztán beláttam hogy ez inkább magam miatt van, mert egyedül ilyen szerencsétlen vagyok. De hát ha változni nem tudok úgyse, akkor el kell fogadni a magányt. Azért jó vissza gondolni arra hogy átélhetem egy párkapcsolatot :)
2020. dec. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!