Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "A legjobb nőt is unja valaki"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A legjobb nőt is unja valaki"? Volt aki már megbánta, hogy (el) hagyta ezt a Nőt? Vagy megcsalta és válás lett? Mennyi idő, vagy minek kellett történnie, hogy rájöjj mit veszítettél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Az egyik exem járt így. Míg együtt voltunk én totál oda voltam érte, ő meg az volt nőjét siratta, aztán meg is csalt vele, pedig, nem dicsekvésből, de a csaj a lábam nyomába se ért, se külsőleg, se belsőleg, se agyilag. Nem tudtam meg egyből hogy megcsalt,és azidő alatt a srác totál belémzúgott. Mikor megtudtam, hogy megsalt a kapcsolatunk elején, kidobtam. Ennek 7 éve. Azóta is szenved utánam.
2013. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az exem :)

Elég hamar megbánta, de tény hogy a másik nő csak egyszer lefeküdt vele, aztán kidobta... pedig ő akkor úgy fogalmazott, hogy élete legjobb szexe volt.

Egy hét múlva már vissza akart jönni. Egy hónap múlva felfogta, hogy nem fog menni. Most társkeresőn próbálkozik, saját bevallása szerint olyan nőt találni, aki a lehető legjobban hasonlít hozzám.


Sajnálom a helyzetet, bár tény, hogy az egómnak jót tett. Ettől függetlenül kár volt elhagynia. De ezek után nem bízom benne.

2013. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most túl elvont amit írok, de nekem van egy könyvem, az Így működtesd a vonzás törvényét. Ha valaki hallott erről, tudja miről van szó, aki nem, nem. de a lényeg az, hogy van benne egy megfogalmazás, hogy "Kontraszton alapuló tisztázása annak, hogy mit akarsz, és mit nem akarsz." Ami annyit tesz, hogy az ember általában sokkal jobban tudja azt, hogy mit nem akar, mint azt, hogy mit igen. A legkönnyebb úgy megtudni, hogy mit nem akarsz, hogy megfigyeled azt. Vagyis bele mész a helyzetbe, megéled megtapasztalod, rövid idegi, vagy sokáig. Aztán egy napon végre hajlandó leszel ráismerni az igazságra: EZT ÉN NEM AKAROM! Ez után már tudni fogod, hogy mit akarsz igazából.


Na ez lesz az a pillanat, amikor minden kivilágosodik. Az, hogy Neked erre mennyi idő kell, csak azon múlik, hogy mennyi bátorságod van látni az igazságot, és mi kell ahhoz, hogy kinyisd a szemed!...


Mert lehet valamit megélni, azzal, hogy egy élethelyzetbe bele mész, vagy használhatod a fantáziádat... aztán legyél bátor, és tudd az igazságot!

2013. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stavros Blofeld válasza:
Utolsó szívemből szóltál. A vonzás törvénye vagyis a gondolatok teremtő ereje valóban működik. Több ilyen ember kéne. A kérdésre válaszolva nekem jó másfél évembe került feldolgozni egy szakítást. (5 évig voltunk együtt a lánnyal) Előszőr úgy éreztem, hogy megbántam, de mostanra inkább azt érzem hogy rengeteget tanultam belőle és örülök hogy megtörtént. Ja és békésen váltunk el. Úgy néz ki hogy egy feladatot megoldottam a segítségével az életemben, szóval remélem mostmár a valhallába kerülök. ;)
2013. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!