Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki azért szakít, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azért szakít, mert a párja nem foglalkozik vele, utána a pasi miért van kiakadva?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején minden szép és jó volt, heti 3x, 4x találkoztunk. Aztán 1 év után azt vettem észre, hogy max heti 1x találkozunk, mert elmondása szerint mindig más dolga van. Füvet kell nyírni, motorverseny van, már megbeszélte a haverjaival, hogy találkoznak... Sokszor kértem, hogy nekem ez így nem jó, szeretnék vele több időt eltölteni. Mivel nem változott semmi, ezért mondtam hogy inkább szakítsunk. Persze még reménykedtem, hogy hátha összekapja magát, megvár a munkahelyemen előtt, elmegyünk vacsorázni vagy valami. De nem történt semmi, nem keresett. Eltelt 2 hónap és rámírt mintha semmi sem történt volna, hogy mi újság velem. Rákérdeztem, hogy amikor ennyi ideig nem csinált semmit, akkor most miért írt rám. Erre nekiállt feljebb, hogy miért keresett volna, amikor én szakítottam vele. Az úgy látszik ennyi idő alattatt se derült ki neki, hogy miért.

2020. dec. 15. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem passzoltok, lapozz. Szerintem ezt kár erőltetni.
2020. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Miért? Megmondtad neki fehéren-feketén, vagy csak ugy otthagytad?
2020. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed biztosan, hogy az ilyen pasiára egy percet se szabad áldozni. A helyedben válaszra se méltatnám.
2020. dec. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!