Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha barátom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha barátom egyik nap él-hal értem, utána másnap nem foglalkozik velem? (Távkapcsolat) 24N

Figyelt kérdés
Szóval egyik nap több órát beszéltek, azt mondja, hogy hiányzok és szeret! Másnap pedig szinte egész nap fönt van a messengeren, de csak 1-2 szót ír mikor kezdeményezek valamilyen témát. Aztán eltelik így két nap és megint odáig van értem! Én ettől megőrülök..

2018. dec. 28. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Maga az a fogalom, hogy "távkapcsolat", az nem normális.
2018. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
24 éves korban már nem tartanám ezt a szintű "kapcsolatot" normálisnak. Milyen gyakran találkoztok? Mióta vagytok együtt?
2018. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Van más dolga is az életben, nem csak hogy veled foglalkozzon.
2018. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ritkán. :( 2 hetente tudunk csak találkozni és 2 hónapja vagyunk együtt. Azt beszéltük, hogy fél év után összeköltöznénk, de félek, hogy addigra vége lesz, pedig nagyon szeretem. :(
2018. dec. 28. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha meg állandóan rajtad lógna, a talpad nyalná, azt látnád hogy nincs más dolga az életben csak veled foglalkozni, akkor meg az lenne a baj.
2018. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

#2 miért mi a baj ha valaki 24 évesen távkaocsolatban él?

Erre is van valami íratlan kötelező társadalmi szabály hogy ilyen korban illendő már együtt lakni azzal akivel vagy? Nem értem. Ez is korhoz van kötve?

En is 24 éves vagyok de nem igazán szeretek állandóan együtt lakni valakivel (próbáltam és utaltam ) nem szeretnek állandóan össze költözni akivel elek

Ettől nem érzem úgy hogy ne lennék normális csak mert 24 evesen nem vagyok férjezett asszony stb. Fiatal vagyok meg ehhez


Pasidnak érzelmi hullamvolgyei vannak kérdés h miért. Nem mondta el miért csinálja ?

2018. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Biztos van mas neki szerintem
2018. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Te lány!


Ez nem távkapcsolat, ez önámítás! Keress egy közelebbi kant és ÉLJ!

2018. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Távkapcsolat? Mivan? A telefonszexet még értettem, mondjuk nekem már az sem ment. (Túl kicsik voltak a lyukak)


Távkapcsolat. ba_szdmeg, sanyecli! Felejtsd már el. Fene tudja hányat dug még melletted.

2018. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
A kommented alapján akkor eddig 4-5 alkalommal találkoztatok személyesen. Ez egyelőre nem távkapcsolat, csak az ismerkedés eleje. Talalkozzatok többször, és kialakul hogy van-e jövőtök együtt.
2018. dec. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!