Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra, hogy idővel újra összejövünk?

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a barátnőm. Azt mondta, bántja, hogy nem tud annyira szeretni úgy, mint ahogy én szeretem őt, és egyedül szeretne lenni. Igazából az utóbbira nem igazán találtam választ, ő azt mondta, hogy 4 éve folyamatosan volt kapcsolata kisebb megszakításokkal, és sok volt neki. Pasizásról nincs szó, és nincs senki más képben, én elhiszem neki. Arra gondoltam, hogy adok ennek az egésznek egy hónapot, ugyanúgy keresem, beszélgetünk, de igyekszem kerülni a kettőnkkel kapcsolatos témát, majd várom a reakciót. Ő nem tudja, mennyi időt szántam "magunknak", annyit mondtam neki, hogy én hajlandó lennék várni. Azt mondta, hogy most egyenlőre nem lát esélyt arra, hogy újra együtt legyünk. Ha letelik az egy hónap, rákérdezek, hogy változott-e valami. Ő 22 éves, én 26. Mit gondoltok?

2020. dec. 18. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne reménykedj, csak nem merte neked megmondani kerek-perec, hogy ennek itt vége van. Nem szemétkedni akarok, csak sajnos láttam már nem egy ilyet..

30/N

2020. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ötlet!


Ha szakított veled, akkor bekén kell hagyni a lányt.


Egyébként meg te átgondoltad ezt a dolgot, hogy "adok ennek az egésznek egy hónapot, ugyanúgy keresem, beszélgetünk, de igyekszem kerülni a kettőnkkel kapcsolatos témát,"?


Hát, úgy tűnik, hogy nem.


Az egészből semmi jó nem sülne ki. Neked fáj, hogy nem lehetsz vele, neki meg kellemetlen, hogy finoman kidobott téged.


Van olyan extrém eset, hogy a felek válást azzal ünnepelték meg, hogy elmentek enni valamit, de a tiétek nagyon nem ez az eset.


Azt tudod tenni, hogy békén hagyod. Mivel ő dobott ki téged, ezért neki kell keresni. Ha akar tőled valamit, majd ő magától megkeres.

2020. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 18. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat màr elment. Nézz másikat amire fel tudsz szàllni.
2020. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel a rohadt világgal, hogy a fogyasztói társadalom már a párkapcsolatban is testet ölt, főleg az én korosztályomban. Az ember elvan valakivel, jön egy vita, hullámvölgy, vagy akármi, és dobjuk a francba, ahelyett, hogy megjavítanánk. Majd jön más. Undorító ez az egész... Ilyenkor döbbenek rá, hogy rossz korba születtem. Jobban boldogultam volna a 70-80-as években, amikor nem burjánzott az internet, meg a sok valóságshow. Akkor még az emberek hajlandóak voltak türelmesebbnek lenni. Undorító, ami ma megy. S emiatt a páromra, azaz a volt páromra rettenetesen haragszom. Csak időt kellett volna hagyni.
2020. dec. 18. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a ragaszkodóbb, mégis mennyire látsz arra esélyt, hogy majd ez kialakul a későbbiekben a másik félnél olyan szinten, ha már a kapcsolatotokban is ez probléma volt? Nekem úgy jött volna le, mintha csak bűntudatból lett volna velem a másik; ezzel már vérig lettem volna sértve, hogy pluszban húzta az időmet is és hitegetett, majd eldobott.
2020. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a döntését és keress olyan nőt, aki hasonlóképpen gondolkodik mint te, olyan emberre várni, aki szakít veled mert nem kellesz, időpazarlás. Nincs ilyen, hogy rossz korban születtél, hanem rossz nőt választottál, minden kornak megvannak a nehézségei.
2020. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Nézd a pozitív oldalát: Megtanultad, hogy nőre nem érdemes alapozni. Van olyan, hogy gondol egyet és kirántja a lábad alól a talajt. A nőkre nem jellemző a megbízhatóság.
2020. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Mondja ezt egy teljesen megkeseredett incel. Csak nem, utolsó?
2020. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért a lelkem legmélyén még bízok.
2020. dec. 18. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!