Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egyedülálló apuka lettem ti ezt hogy tudtátok feldolgozni megoldani?

Figyelt kérdés

Majdnem síró görcs kerülget a 2 éves kislányom fiatal anyja lelépett szó nélkül otthagyott a francba a gyerekel


Gyors hazakoltoztem a szüleimhez anyám sokat segít és a munkahelyem sincs sokal messzebb a szülői háztól de hosszú távon nemtudom ezt hogy fogom megoldani pénzem az ugyan van de én nem vagyok az a babazos apuka én inkább kint szerettem vele lenni programokra elvinni anyával volt sokkal inkább


Engem is anyám egyedül nevelt 7 éves koromig de magamba nem érzem ezt az erőt próbálok megfelelni a feladatnak de ez így nagyon nagyon kemény lesz számomra nemtudom mit tegyek

A nő mármint az anyja nem érdekel ha akar legyen mással már nem érdekel de hogy így rám hagyta a gyermeket tönkre vágta az életem mert én elhagyni nemfogok sose meg ha ehendoglok se engem máshogy neveltek.



2020. dec. 20. 20:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Már ne haragudj, de én a felháborodást veszem ki a szavaidból, hogy azért szemét a gyermeked anyja, mert nem vitte el a gyereket magával, nem csak simán az, hogy elhagyott kettőtöket. Ha igényt tartott volna rá, akkor te le se sz@rnád a saját gyerekedet és ebből a szemszögből szánalmas a siránkozásod. Minek csináltál gyereket egyáltalán?
2020. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

Igazából ugyanannyira a szülője vagy a kislánynak, mint az Anyja, persze hogy egyszerűbb hazaérni fél órát gyerekezni, aztán kínlódjon vele az anyja.

De ebből a helyzetből hozd ki a legjobbat.

2020. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%

"2 éves kislányom fiatal anyja lelépett szó nélkül otthagyott a francba a gyerekel"


"Gyors hazakoltoztem a szüleimhez anyám sokat segít"


" én nem vagyok az a babazos apuka én inkább kint szerettem vele lenni programokra elvinni anyával volt sokkal inkább"


"de hogy így rám hagyta a gyermeket tönkre vágta az életem"



Szóval eléggé felelőtlenül vágtatok bele a gyerek vállalásba, nyilván nem foglalkoztál a gyerekkel és mindent az anyuka csinált egyedül, míg te élted a világod mint Marci hevesen. Csak akkor voltál a gyerekkel, mikor elmentek valahová, hogy mégis lássa a világ, hogy te mekkora apuka vagy. Igen ám, csak a vállveregetés végett kellett neked is a gyerek, hogy elmondhasd, hogy milyen szuper apuka vagy, csak mások nem láttak be a kulisszák mögé, csak a gyerek és az anyja. Így ne csodálkozz, hogy otthagyott egy gyerekkel, mivel bizonyára besokallt attól, hogy van a gyereknek apja, de mégsincs, mivel az nem foglalkozik vele és úgy általánosságban semmivel sem. Így most már, hogy rád hagyta így a gyereket, te is megtapasztalhatod, milyen az igazi apaság és a felelősség. Csak, hogy te még mindig nem vállalod fel ezt a felelősséget, és inkább gyorsan oda költöztél az anyádhoz, hogy legyen egy pótanyja, aki átveszi az anyukáról a felelősséget és mindent amit ő csinált, emellett a gyerek nevelést is, míg te ugyan úgy folytathasd azt az életet, amit eddig, minden felelősség és kötöttség nélkül. Még mindig nem akarod vállalni a gyerekért a felelősséget és inkább áthárítod az anyádra. Mondhatom gyönyörű vagy te is, ahogy az anyuka is, aki ilyen felelőtlenül szült egy gyereket, akinek sikeresen mind a ketten tönkre vágtátok az egész életét és a lelki világát!


Kapd össze magad és legyél végre felnőtt, felelősségtudatos APUKA, mert annak a szegény gyereknek, most össze törött a kis lelki világa, hogy se az apja nem foglalkozik vele, de még az anyjának sem kell, mert eldobta mint egy koszos papírzsebkendőt, holott az anyjában bízott a legjobban, mert anya a biztos pont, ő mindig velem van érzést ad neki, már a fogantatás pillanatától. Nagy törés ez most neki, és lehet még szakember segítségét is igénybe kell venni. Egyedül most már csak rád számíthat, meg a mamájára. Persze, egyik sem pótolhatja az anyját.

2020. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy életképtelen vagy? Miért költöztél Anyukád nyakára? Ez nem az ő feladata.

Szegény gyerek 😔

2020. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, ha többet foglalkoztál volna a gyerekkel, s nem csak dísznek vagy az életében, nem lépett volna le. Amúgy többnyire a pasik csinálják ezt a nőkkel. Ők túlélik, felnevelik a gyereket, te is meg tudod tenni ugyanezt, nem fog leesni a gyűrű az ujjadról.

Ha az ember gyereket csinál, arra is gondolni kell mi lesz akkor ha egyedül marad vele. Ezek szerint te felelőtlenül vállaltad.

Most már mindegy, kötelességed felnevelni. És arra is készülj fel, hogy nem sok nő akar majd így veled kapcsolatot. Leginkább olyanok akik szintén magukra maradtak a gyerekükkel.

2020. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

"Mit csináljak ha egyedülálló apuka lettem ti ezt hogy tudtátok feldolgozni megoldani? Majdnem síró görcs kerülget a 2 éves kislányom fiatal anyja lelépett szó nélkül otthagyott a francba"


Kedves Férfitársam! Kedves apa-társam!

Én az idézett szöveg olvasásáig sajnáltalak, mert azt gondoltam, azért kerülget sírógörcs, mert a kétéves kislányodat elszakították tőled, és innentől csak heti egy nap, vagy annyit sem lehetsz vele. Hogy nem tudod esténként fürdetni, mesét olvasni neki, és a hét 6 napján nem tudod megölelni.


Aztán olvastam: a gyereket nálad hagyta. Akkor meg? Ez a fontos, semmi más!

Fölneveled, ahogyan más is. A körülményeid nem rosszak: szüleid segítenek, melletted állnak, anyagilag nincs vész, munkahelyed sem elutazós-ottalvós hely. A kislányt bölcsődébe is lehet adni, de ha anyukád otthon tud vele lenni, akár lehet egy nagymamás éve is. Egyébként nagyszülő is mehet gyedre, gyesre, erről tudjatok!

Hidd el, soha senki úgy nem fog szeretni, mint ez a kislány! Annyi örömet fog neked okozni, hogy azt most el se tudod képzelni! A párod akkor vágta volna tönkre az életedet, ha elvitte volna azt a kislányt magával! A legszebb időszak fog következni: amikor már lassan tud beszélni, elkezdi felfedezni a lakáson kívüli világot is, és gyermeki ártatlansággal fog mindenre rácsodálkozni. Tölts vele minél több időt, mert csodálatos időszak lesz!

Amihez meg nem értesz, abban meg anyukád, aki már fölnevelt téged, majd segít. Beletanulsz mindenbe. A nők sem úgy születnek, hogy mindent tudnak hasfájásokról, gyerekbetegségekről, bébiételekről, altatásról, tisztába tevésről, szobatisztaságra szoktatásról stb. Megtanulják, sokszor saját próbálgatásból. Neked is menni fog, pláne, ha anyukádtól tudsz kérdezni.


Szóval fel a fejjel! Örülj annak a csöppségnek, és szeresd nagyon!

2020. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%

#16 kár, hogy téged lepontoztak


Te biztos nagyon jó apa vagy a soraid alapján! Ritka az ilyen!

2020. dec. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Fel kell ezt dolgoznom az a lényeg persze szeretem a lányom de valóban nagyon megváltozott az életszínvonalam


Amúgy aki azt nem érti meg miért költöztem haza az szerintem nem dolgozott meg fix munkaidőben nem home officban dolgozom hanem műszak ban és bölcsibe még csak úgy nem veszik be szeptemberig várni kell ha nincs üresedés.

Mit csináljak a kisgyerekel ha dolgozom? Nemvolt más választásom mint hazamenni szüleim home office ban van vannak így megoldják legalább a covidnak lesz valami előnye számunkra.

2020. dec. 21. 07:26
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a bátyám 2 éves ikrekkel maradt egyedül (balesetben meghalt a felesége). Ma már 38 éves nagyszerű ember mind a két gyerek.

Az élet nem mindig igazságos.

Ne legyél már ilyen életképtelen.

2020. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerek valami mellektermek? Legalabbis a szulei szamara.
2020. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!