Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egyedülálló apuka lettem ti ezt hogy tudtátok feldolgozni megoldani?

Figyelt kérdés

Majdnem síró görcs kerülget a 2 éves kislányom fiatal anyja lelépett szó nélkül otthagyott a francba a gyerekel


Gyors hazakoltoztem a szüleimhez anyám sokat segít és a munkahelyem sincs sokal messzebb a szülői háztól de hosszú távon nemtudom ezt hogy fogom megoldani pénzem az ugyan van de én nem vagyok az a babazos apuka én inkább kint szerettem vele lenni programokra elvinni anyával volt sokkal inkább


Engem is anyám egyedül nevelt 7 éves koromig de magamba nem érzem ezt az erőt próbálok megfelelni a feladatnak de ez így nagyon nagyon kemény lesz számomra nemtudom mit tegyek

A nő mármint az anyja nem érdekel ha akar legyen mással már nem érdekel de hogy így rám hagyta a gyermeket tönkre vágta az életem mert én elhagyni nemfogok sose meg ha ehendoglok se engem máshogy neveltek.



2020. dec. 20. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1%
Sürgősen keress neki egy pótanyát, mert ez így a kislánynak is nagy trauma, mert 2 évesen már felismeri az anyját.
2020. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, kitartást. Neveld fel becsülettel. Sikerülni fog.
2020. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

"így rám hagyta a gyermeket tönkre vágta az életem "


Ez a mondat mindent elárul rólad is.


Minek csináltál gyereket, ha tönkre vágta az életed??! Felelőtlen döntés volt, most vállald végre a felelősséget a döntéseidért!


A nőről inkább nem írok! Nem tűrné a nyomdafestéket!

2020. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Te végig saját magadról siránkozol, nem a gyerekedről.

A feleségeddel együtt: egyik kutya, másik eb.

2020. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Csak ez férfiként nem egyszerű én nem ilyen feltételekkel vállaltam a gyermeket és nem a szüleim nyakára

Ez olyan mintha egy szerződést egyoldaluan módosítanak.

Nyilván nincs más választásom lemondani nemfogok róla de kiba.ottvelem az élet társam

2020. dec. 20. 21:03
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meghalt az anyukám, az öcsémmel együtt maradtunk apámmal. Nem tudom, sajnálta-e magát úgy, mint te, de felnevelt minket tisztességgel, és emellett volt magánélete is, ma is együtt van azzal a hölggyel, akit a mi gyerekkorunkban ismert meg. Nem rohant vissza a szüleihez, a nagyijaim inkább az iskolai szünetekben segítettek, azaz mi náluk voltunk, amíg apu élte egy kicsit az életét. 29 évesen maradt velünk egyedül. Büszke vagyok rá és szeretem őt, nyilván nem volt egyszerű anya nélkül felnevelnie, de történt már ilyen a világban...
2020. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
És gondolj bele: az esetek java részében a férfiak csinálják ezt a nőkkel. Visszanyalt a fagyi? A nők is hasonlóan kétségbe vannak esve amikor a férj egy fiatal punci után indul mégis megoldják, mert meg kell oldaniuk!
2020. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek szintén rossz ebből még baja is lehet de nem tudok tenni semmit csak hogy a támasza leszek.az anyja helyet illetve a nagyanyja is az lesz
2020. dec. 20. 21:05
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Jajj hagyd már a hisztit! Mi baja lenne a gyereknek? Semmivel se lesz neki rosszabb, mint azoknak a kisfiúknak, akik az anyjukkal maradtak.

Nők milliói, sőt, férfiak milliói vannak ugyanebben a cipőben. Voltam benne én is, tudom, hogy hol szorít.

De nem tehetsz mást, mint gyorsan összekapod magad, és felneveled. Örülj, hogy van nagyszülő, aki tud segíteni, és nem maradtál magadra teljesen. Tudod, hogy ez mekkora szerencse? Van munkahelyed, és ugyanúgy tudsz menni dolgozni. Tudod, hogy hány egyedülálló szülő irigyel ezért?

Keress egy ügyvédet, pereld az anyát gyerektartásért, és intézz bölcsit, családit és az adókedvezményt írasd a nevedre, stb.

Most xar, nem így tervezted, nem voltál rá felkészülve. De ez van, ezt dobta a gép, ebből kell kihoznod a legtöbbet.

Minél gyorsabban rendezd a körülményeket, és állj talpra, az önsajnálat nem segít.

2020. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem ilyen feltételekk válalltál? Hát milyennel, hogy majd az anyja neveli te meg néha pár percet foglalkozol vele?
2020. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!