Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzek új, igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek új, igaz barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap szakítottunk a barátommal, ráadásul 2 elég jó barátnőmet is elveszítettem.

Hogyan szerezzek új barátokat?



2020. dec. 21. 13:00
 1/7 A kérdező kommentje:
*Barátnőmet
2020. dec. 21. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Barátokat nem lehet tervezetten szerezni.


Haverokat, ismerősöket, beszélgető társakat, közös hobbis embereket lehet.


Aztán ha szerencséd van, akkor közülük páran a barátaid is lesznek. Ha kevésbé van szerencséd, akkor maradnak haverok.

2020. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
jól értem, hogy a srác összehozott egy hármast a két csajjal? :) ügyes
2020. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerűen csak ismerkedj és légy nyitott. A barátság magától jön. Most így a virus idején nehéz, de ha mondjuk valamit csoportban csinálsz, amit szeretsz akkor van esélye, hogy találkozol pár kedves lánnyal.


Sajnálom amúgy a helyzetet, tudom milyen rossz, én is így voltam egy éve. De fel a fejjel. Semmi sincs veszve ☺️

2020. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos az elveszett barátokat 1-2 év "pótolni" és majd az élet elrendezi, hogy jó legyen
2020. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Újakat szerezhetsz könnyen,

De az igaziak majd jelentkeznek!

2020. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Á.Zoli ***** válasza:
A barátok gyerek évek alatt válnak barátokká. Nem tudom, hogy igazi őszinte barátságot felnőttként lehet-e pótolni. Nagyon fontos szerintem, hogy sok közös érdeklődési pont legyen köztetek. Talán, az is fontos, hogy ne legyetek egyformák, tehát, kiegészítsétek egymás egyéniségét. Nagyon mély őszinteség egymás iránt és elfogadva testvérként szeretni a másikat, akármilyen. Röviden ez egy legjobb barát szerepe.
2020. dec. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!