Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek fiú barátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek fiú barátokat? Eddig ha úgy viselkedtem egy fiúval, mint egy lány baráttal, akkor az agyára mentem. (lelkizés stb. ) Ha úgy viszonyultam hozzá, mint fiúhoz, akkor nyomulásnak vette.

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek neked fiú barát?Sosem fog működni.Vagy ismerkedj melegekkel.
2013. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
itt leszek ha vered?
2013. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mert alapvetően egy embernek, esetemben, ha lány,nem csak egy nemű barátokra van szüksége, mivel életünkben sem csak a saját nemünkkel érintkezünk, nem csak szerelemből jó szeretni egy fiút
2013. nov. 10. 11:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
leszünk haverok?
2013. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Érdekmentes fiú-lány barátság nemigazán létezik (kivéve ha együtt nőttek fel amolyan szomszédok 4 éves koruk óta) mert amúgy mindig legalább az egyik fél többet akar. (Bár nem értem hogyan képesek 15-20 évig eljátszani a dolgot, ha tényleg többet szeretnének)
2013. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
16l
2013. nov. 10. 11:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg létezik fiú-lány barátság. Csak LEGJOBB barátság nem minden esetben. Nekem a baráti társaságom 80-90%-a fiúkból áll, én bevallom, sokkal jobban szeretek fiúkkal barátkozni. A maradék lány barátom se ez a tipikus cicababa, hanem ők abszolút szót tudnak érteni baráti szinten a fiúkkal, egyszóval normálisak. Viszont a "baj" ott kezdődik, ha az egyik fél többet akar. Biztos lesznek olyan fiúk a környezetedben, ha haverkodsz valamelyikükkel, aki elfantáziálgat majd rólad, mint nőről. Több mint valószínű, hogy ezt én nem sem tudtam idáig elkerülni, a legtöbb esetben... meg kell tanulni csak haveri kapcsolatokat kialakítani velük, valahogy el kell érned azt, hogy többet ne akarjanak. Tehát a kérdésedben lévő köztes megoldás. Tudod, nekem annyival könnyebb a helyzetem, hogy én már szinte gyerekkorom óta ismerem őket. Így max ők is úgy tekintenek rám, mint a kishúgukra, én meg bátyáimra.
2013. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet, van fiú-lány barátság. A legjobb barátom fiú. Az elején tetszettem neki, akart tőlem valamit, de egy-másfél év után olyan szinten megismertük egymást, hogy egy nagyon mély barátság alakult ki közöttünk. Kérdező, szerintem ez amgától jön, hogy hogy viselkedsz, barátkozol a fiúkkal. Nekem 90%ban fiú barátaim vannak, azért mert én ilyen tipus vagyok. Valaki meg csak lányokkal van jóban. Ez ilyen, szerintem ezen nem lehet változtatni.
2013. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem hogyan képesek 15-20 évig eljátszani a dolgot, ha tényleg többet szeretnének"

Úgy, hogy nem feltétlen szeretnének többet. Hihetetlen, mi? :D

Én lány vagyok, és a problémám pont az, hogy fiúk közül még az is csak havernak képes tekinteni, akinek a legkevésbé kéne. Legalábbis azt erősen kétlem, hogy 5-10 emberből mind azért számol be a szoknyaügyleteiről, hogy féltékenységre ébresszen, és ennek érdekében olyan messzire elmegy, hogy az orrom előtt össze is jön az illetővel... lehet velem vitatkozni. (Magamról tudom, hogy nagy részüktől semmit nem akarok, köszönöm szépen.)

Kérdező, csak azért, mert "jó és hasznos érintkezni az ellenkező nemmel" szerintem fölösleges erőltetned a dolgot. A fiúkkal való kijövés titka a személyiség (részleges) maszkulinsága, azaz nem árt, ha nem testesíted meg a női sztereotípiákat minden téren. Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy szabadon elbaromkodsz velük. A probléma csak az, hogy a leírásodból nem tűnsz éppen erre természeténél fogva hajlamos típusnak. Persze én nem tudhatom...

2013. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!