Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mik azok az érvek, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az érvek, amiért érdemes vagy nem érdemes olyan emberrel párkapcsolatban lenni, aki olyan, mint egy "szobanövény"?

Figyelt kérdés
Miért jó hosszútávra tervezni egy ilyen emberrel ? És miért rossz?

2020. dec. 29. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Ha lányról van szó, akkor ha sokat locsolgatod (pun intended) kivirágzik. Sőt megkérheted a haverjaidat is, hogy együtt locsolgassátok bukkake formájában és akkor mégjobban fog virágozni.
2020. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Akkor jó, ha te is ilyen vagy. Bár nem hiszem, ezzel a szóval az extrók szokták gúnyolni, aki nem olyan, mint ők.
2020. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
a ‘jo’ az lehet, hogy valoszinuleg ervenyesitheted a te akaratodat mindenben es nem lesznek nagy vitak. a rossz? minden mas. nekem dogunalom lenne es taszito is, akkor mar inkabb vagyok egyedul, mint egy ilyen emberrel. de kinek mi.
2020. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érvek:

- nem fog veled vitatkozni

- jó hallgatóság, tehát annyit pofázhatsz, amennyit nem szégyellsz

- mindig az lesz, amit te akarsz

Ellenérvek:

- unalmas

- egy idő után idegőrlő, olyan, mintha saját magaddal járnál, hiszen mindig csak te érvényesülsz

- nem tudod egy ponton tisztelni, hiszen nincs önálló akarata (vagy nem mutatja)

- tanácsot, vagy bármi komolyabb véleményt ne várj

- mindig mindent neked kell szervezni

Szóval nekem volt, de még egyszer nem kéne, az is biztos. :D

2020. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!