Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van most itt köztetek olyan,ak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van most itt köztetek olyan,aki mostanában szakított és egyedül szilveszterezik, ráadásul szomorúan?

Figyelt kérdés
Nekünk 1 hete lett vége,és bele pusztulok. Sokat segitene,ha sorstársakkal tudnék beszélni!
2020. dec. 31. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Úgy volt, hogy én egy lány baráttal leszek, de végül nem, mert cirkusz lett belőle. Szóval egyedül leszek.
2020. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nincs itt olyan.
2020. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Jelen.


L/26

2020. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez segítség, akkor nekem pl. sosem volt senkim, így mindig szomorú és magányos vagyok ünnepekkor.
2020. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi külön szilveszterezünk.


Én inkább azon vagyok most, hogy nekem ez jobb is, mint a párom rokonaival jópofizni. (Amit lehet jövőre nem úszok meg)

Az exem haverjai meg folyamat szívták a vérem meg stb.


Jóformán egyetlen szilvesztert tudok felmutatni eddig, ahol én Valóban igazából jól éreztem magam, az akkori párommal, haveri körrel,(közös haveri körünk volt a párommal), tesómékkal együtt és szerelmesen.


Szóval nekem párkapcsolati szilveszter kb nem is hiányzik.

Még bnőkkel szabadon ismeretlen srácokkal is jobb, mint az aktuális párom akárkijeivel, akik nem az én barátaim, rokonaim, kvázi "idegenek". És a legtöbbször mindig ez van.

2020. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Barátom az van, de mégis egyedül és szomorúan töltöm az estét.


25N

2020. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#6: Hát ez érdekes. Miért?
2020. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez a nap is olyan mint a többi.


Jövőhéttől már úgy is mindenki dolgozik és senkit nem fog érdekelni mi volt szilveszterkor.

2020. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 noone91 ***** válasza:
100%

Ma dolgoztam, holnap reggeltől estig dolgozom a rengeteg munka miatt. Asszony terhes, állandóan parádézik. Természetesen tudomásul veszem az állapotát. Úgyhogy olvasgatunk a kutyával. :)


Boldog új évet mindenkinek barátaim, élvezzetek ki minden percet az életben.


29F

2020. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es.

Meg sem fordult a fejében hogy együtt töltsük a szilvesztert, igaz még csak 3 hónapja vagyunk együtt. de nekem ez mégis gáz. És még meg se kérdezte nekem mi a tervem, ő megy a haverjaihoz

2020. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!