Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy semmit se akart már, teljesen elengedtetek, es később visszajött az exetek?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne ilyen történet, kell valami arra hogy ne zaklassam. El akar felejteni, de semmi megbocsáthatatlant nem tettem, csak elmúlott a dolog a részéről.

2021. jan. 3. 03:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Volt. Bár ne jött volna vissza, hanem tűnt volna el az életemből teljesen!


Jött volna helyette inkább az a csaj, akit miatta csesztem el magamtól korábban, pedig intelligensebb, és szebb is volt, mint nő!

2021. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*mint ő.
2021. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Újrakezdtük, de semmi értelme nem volt.

Csak elcsesztünk egymás életéből még 7 évet.

2021. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Volt. Amíg érzi azt, hogy fontos számodra, addig elutasító. Akkor fog kaparni, amikor már leszarod. De akkor már neked nem fog kelleni.
2021. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindenhol ezt hallani és tapasztalni. Hihetetlen, de megpróbálom elrejteni, hogy bármit megtennék érte hogy újrakezdhessük!
2021. jan. 3. 14:25
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha 7 évet együtt voltatok, akkor nem lehetett annyira rossz.. valami oka biztos volt hogy egymásnál maradtatok..
2021. jan. 3. 19:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Elso baratnommel egyutt voltunk kb. 2 evig, aztan talalt maganak mast. Aztan szakitottak, es meg visszajott kb. fel evre, ugyanott folytatodott az egesz, megint keresett valakit. Mondjuk az utobbi pasijat birtam. (egyetemre egyutt mentunk, szoval az, hogy nem talalkozunk, nem lett volna egyszeru)

Igy utolag felesleges volt a masodik probalkozas. Mondjuk utana osszejottem egy masik lannyal az ismerosi korebol, az is kb. ilyen hosszu kapcsolat volt, de vele maig nagyon joban vagyok.

2021. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Volt. Kettő is. A másodiknál ugyan az volt, mint 1es es 3as írt.
2021. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi! És előtte próbálkoztál? Nem tett olyan kijelentést hogy nem.bánta meg, és többet semmi nem lesz?
2021. jan. 19. 11:46
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem olyat mondott -miután közölte, hogy mással van- hogy látja, nem vagyok túl a szakításon, ezért szerinte még korai kommunikálnunk :D
2021. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!