Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mindenki azt mondja hogy hagyjam ott és én is érzem valahol hogy ezt kellene tennem, de közben szeretem és tudom hogy kegyetlen lesz nélküle?

Figyelt kérdés

Vele és nélküle is szenvedek, de ha beszélünk nyugodt vagyok. Ha belegondolok hogy más lány hozzáér rosszul leszek a gondolattól, meg attól is hogy szünet után meg kell neki mondanom hogy nem akarom folytatni.

3 éves a kapcsolat, 21 évesek vagyunk


2021. jan. 4. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért szakítottam mert alap dolgokban külömbözünk és nem tudtunk összecsiszolódni.
2021. jan. 4. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég homályos. Miben külömböztök ennyire?
2021. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* különböztök / nekem is sikerült rosszul leírni xd
2021. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szimplán magad győzködöd és kivetíted hogy mennyire rossz lesz nélküle. De ha már most is rossz akkor?
2021. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ne hagyd ott, 21 évesen még baromi sokat fogtok változni mindketten, szerintem még össze lehet csiszolódni, ha akarjátok. Ha nem akarjátok, akkor hagyd ott.
2021. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!