Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen lány, aki akkor mondja egy srácra, hogy aranyos, ha kegyetlenül bejön? Mert eddig mindenki, akivel beszéltem, azokra mondta, aki cuki, meg minden, de inkább haver, mint pasi.

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor mondom
2009. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha én azt hallom egy csajtól, hogy aranyos vagyok, utána általában elkerülöm. Számomra valahogy sértő. 22f
2009. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Olyan csajjal nem nagyon szeretnék járni, akinek "cuki" vagyok, de lehet hogy csak én vagyok ilyen finnyás....
2009. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a cuki az pozitív bármi is lehet belőle,az őszinte emberek megmondják a frankót.
2009. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Fúha, remélem a barátomat nem zavarja, mindig mondom neki, hogy aranyos:S

Nem tudom, nekem az aranyosról automatikusan az jut eszembe, hogy az illető szeretetreméltó.

2009. dec. 31. 14:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 31. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:
én is akkor mondom:D a cukiról, nem tudom ti mit szóltok ehhez, de nekem ilyen kiskutyus vagy szőrpamacsok jutnak az eszembe^^és azt átvinni emberi testbe: szeretgetni való xD
2009. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel én is úgy vagyok, hogy ha egy nő rám azt mondja, hogy aranyos vagy cuki, onnantól fogva leírta magát előttem....Nekem ez valahogy sértés. Én férfi vagyok, nem valami kis babusgatnivaló cukimuki gumibaba vagy mittudomén.
2009. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk is szokták mondani a lányokra, hogy édes, helyes, cuki, tündéri stb., akkor fordítva miért ne.
2009. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy fordítva miért ne?

1 tippem van: Mert a lány az nem fiú, a fiú meg nem lány!

Ugye megnyertem a 40 milliót?

2009. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!