Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mi?! Mit akar ezzel elérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi?! Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete szakított velem a barátom. Viharosan váltunk el egyéb okok miatt, mivel engem nem szeretett volna megtartani, de a testemet igen. (Végig kihasznált) Gerinctelen féregnek neveztem és minden kapcsolatot megszakítottam vele.


Kirakott egy borítóképet, amin a következő idézet állt:

With a better girl, with a better face

I'm in a better place gettin' better head

"I just wanna stay broke forever,"

Yeah that's that shit no one ever said


Na ezt 1 hét után leszedte. Most a képeimről vonogatja vissza folyamatosan a reakciókat. Már csak nevetni tudok rajta. Ezzel mit akar elérni? (Nem ismerősöm) Ennyi idős korára azt hittem érettebb az ember, de ismét csalódnom kellett.



2021. jan. 5. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy balf*sz, csak idegesíteni akar. A legjobban akkor jársz, ha letiltod a francba és tudomást sem veszel a létezéséről.
2021. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Azert tulsagosan te sem lehetsz erett, ha ennyi karaktert pazaroltal ERRE a kerdesre. Osszejottel valakivel, akinek csak a tested kellett. Ez sem az erettseg jele. Oke, kiirtad rola, hogy szanalmas, valami egyeb van meg?
2021. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Háttérsztorit nem ismersz, így aztán könnyű ítélkezni. Ez sem az érettség jele!
2021. jan. 5. 12:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Felakar idegesíteni. Ne foglalkozz vele, ne vedd figyelembe! És legközelebb ne kezdj olyan "férfivel", aki csak a testedet akarja!
2021. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Kire célzol, akit "Nem ismerősöm"- nek nevezel?
2021. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kerdezo, megis milyen valaszt varsz, ha a hattersztorit megtartod magadnak? Tippelgessunk, hatha bejon valamelyik? Ne legyel mar gyerekes.
2021. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked célozgat, hátha megesik rajta a szíved, és adsz rá puncit. Ennyi, nem kell ebbe többet gondolni.

Tiltás, törlés, és felejtsd el. Ennél csak jobbat találsz.

2021. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2021. jan. 5. 12:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az érettséget ne kösd korhoz sosem ! Másfelől ezzel csak kifejezi mérges haragját, mert már nem lehetsz többé az övé. Figyelembe se vedd, mert csak feltűnést generál egy kis figyelemért, hogy majd felfigyelsz rá s még tán számon is kérnél tőle valamit.
2021. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam. Nem az jott le belole, hogy erett vagy, de ez mindegy most. Epito jelleggel kerdezem, mi az istent foglalkozol meg ezzel az emberrel? A jaj igy szeretem meg ugy szeretem az nem valasz. Legalabbis az eretlen tinilanyok szoktak ezt nyomni. Lepj tul rajta, tiltsd le, noj fel, legyel tudatosabb, kontrollald az erzelmeid.
2021. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!