Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éljem túl a szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást? Nem tini kapcsolat. Fiatal felnőttek vagyunk. Úgy érzem, nem fogom túlélni,mennyi idő a gyógyulás?

Figyelt kérdés
Kiszakad a lelkem a helyéről, bőgök a wc-n, a munkahelyemen, zenét hallgatok 0-24,hogy ne gyötörjenek a képek,a mondatai. Mélydepresszióba estem. Szuicid hajlamom van és évek óta hangulatjavítókon élek a mentális betegségem miatt. Volt már több öngyilkossági kísérletem. Nem tudom,hogy éljem túl. Meg akarok halni azt érzem.

máj. 1. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Idovel elmulik, jo eselyel lesz uj kapcsolatod is ami elfeledteti az elozot.
máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Majd lesz másik,mindenki pótolható.
máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Először a depresszióval kene kezdeni valamit és tudatosítani magadban, hogy semmi értelme meghalni valaki miatt, akinek nem kellettél. Tessék önbizalmat építeni, akar pszichológus vagy pszichiáter bevonásával. Mikor történt a szakítás, ami miatt meg mindig eszed magad?
máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek is mondták, az idő tud egyedül segíteni. Tudom milyen az, ha azt hiszed ő az igazi, nem tudod nélküle elképzelni az életedet, aztán mégis muszáj. Eltelik néhány hónap és már csak emlék lesz, fel a fejjel
máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez viszont beteges.


Egyedül nem fog menni. Segítséget kell kérned. Pszichiáter kategória


Csodálom, hogy a hozzád közelállók még nem tettek semmit és ezt tűrik.

máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Átéltem és tudom,hogy nincs pótolhatatlan ember. Jobb jön általában. Apám azt mondta annak idején : Minden ember olyan mint a villamos, egyik elmegy, másikat nem éred el,hiába futsz utána ,de jön olyan,ami oda visz ahová a célod és kényelmesen elférsz rajta.

Két szakítás után is ez volt a szemem előtt,túléltem és sokkal erősebb vagyok lelkileg azóta.

máj. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
"Majd lesz másik..." "Jön egy új kapcsolat..." satöbbi lózungok. Sajnos meg kell élni a fájdalmat. Én is hasonló cipőben vagyok. :( A nap 90%-ában RÁ gondolsz, hibáztatod magad, keresed, hogy mit kellett volna jobban tenned. Ez eltarthat hetekig, hónapokig is. A fontos, hogy ne keresd, legalább egy ideig, illetve ha nem javulsz, kezdj el pszichológushoz járni
máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak. Igen, a "jön majd másik" egy klisés toxikus pozitivizmus. Elnyomja az érzéseim teljesen. Ha hagynám. De nem mintha bárki másra, vagy bárkire is vágynék magam mellé. Jelenleg csak a fájdalmat hagyom szétterülni magamban. Megélem, hogy egyszer könnyebb lehessen.

Letiltottam.

Egyelőre úgy érzem, bűnös vagyok és a szemében talán gyerekes, de muszáj, hogy ne lássam, mennyire boldog úgy,hogy én pedig "haldoklom."

máj. 4. 12:55
 9/12 A kérdező kommentje:

A többieknek: bipoláris vagyok, szóval a szakemberi segítség az adott, de letud annyival,hogy emel az adagjaimon,esetleg hetekre bevesz az osztályra,mert önveszélyes vagyok. Azt nem akarom.

Öngyilkos kísérleteim volt már jópár. Akkor lettem kivizsgálva,mikor egynél majdnem ott maradtam.

máj. 4. 13:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert adott, akkor pszichiáterhez jársz és nem pszichologushoz. Én inkább utóbbihoz mennék a gyógyszer mellett.
máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!