Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már 5 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 5 hónapja szakítottam a párommal, mert ellaposodott a kapcsolatunk. Tudom, hogy nem szeretem már úgy ahogy kéne, mégis sírok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt. Nem tudnék már vele lenni, mert tényleg nem szeretem úgy ahogy kéne, mégis fáj a szakítás, sokszor sírok még miatta.

2021. jan. 14. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Egész életedben ezt fogod csinálni, hogy pár évente szakítasz, mert már nem érzel úgy mint az elején? Mert ez mindig meg fog történni.
2021. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Ha vele voltam úgy éreztem hogy szeretem. Ha viszont nem találkoztunk akkor meg úgy hogy nem. Teljesen összezavarodtam.
2021. jan. 14. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran tudtatok találkozni? Én a távkapcsolatommá vált rendes kapcsolatomban éreztem régebben ugyanígy.
2021. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van már új párod, vagy azóta egyedül vagy? Te vagy a férfi vagy a no?
2021. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
No, neg hány évesek vagytok?
2021. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem magától lesz izgalmas. Mindkét félnek tennie kell érte.
2021. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az illetőt, hanem az illetővelet átélt érzelmeket sírod vissza. Én is ezt teszem. Kapcsolatban. Nem potyognak a könnyeim, de odabent sírok. Megcsalt és soha nem lesz ugyanaz, nem tudok rá úgy tekinteni
2021. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Volt egy barátom, első szerelem, 2évig tartott, hirtelen dobtam (szülők beleszóltak, ellaposodott volt, és skat féltékenykedett). Akkor 18 voltam. Szakítás után majdnem 2évig beszéltünk még, és ritkán de találkozgattunk. Amikor jól megvoltunk éreztem hogy még mindig szeretem, de vita után, vagy amikor más sráccal beszéltem, úgy éreztem túl kell lépnünk egymáson. Ő ebben a 2évben is próbálkozott.

Ő talált magának egy lányt, azóta hirtelen megszűnt a mindennapi beszélgetés. Volt 2 évem túltenni magam rajta, mégis egy hónapja minden nap sírok érte..

2021. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!