Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan közölnétek az exetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közölnétek az exetekkel, hogy szeretnétek egy esélyt még?

Figyelt kérdés

Ő szakított. 1 hónapig jártunk, 3 évvel ezelőtt. Mostanság elég sokat ölelgetjük egymást, beszélgetünk arról, hogy hol rontottuk el.. Szokott lenni intimitás is.


Szeretnék még egyesélyt. De bénán csinálom. Mondjam el neki? Vagy elég, ha hagyom alakulni? Bármilyen tanács jól jön. Tök béna vagyok ebben, ő meg nagyon határozott jellem.


27/N


2021. jan. 19. 06:19
A kérdező szavazást indított:
Megmondanám neki.
Utalnék rá.
Hagynám alakulni a dolgokat.
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltétlenül mondd el neki. Nem véletlen az intimitás.
2021. jan. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet,hogy most nagyon maradi véleményt írok,DE, nekem eddig négy exem van az életemben.

Mindegyikkel több éves kapcsolat volt. Kulturáltan szakítottunk,de sosem kezdeném egyikkel sem újra. Pedig most nincs senkim.

Mindegyiknek megmondtam az elején,hogy szakítás esetén nincs újrakezdés, sem én nem kérnék új esélyt,sem én nem adok.

Egy szakításnak oka van, és általában nyomós.Ugyanazok a hibák jönnének elő,lehet jobban , erősebben.

Sok ember azért kezd újra,mert azt hiszi,ismeri az exét és majd kijavítjuk jelszóval próbálkoznak.

Baráti körömben, akik újrakezdték, mind rosszabb lett a kapcsolat,és hamarosan szakítottak mind.

És még valami. Ha nekem valaki ex, akkor többet nem ölelkezem vele,és főleg nem fekszem le. Önbecsulés kérdése az egész....


42 f

2021. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Nőknél sajnos ez másképp van... Manapság nagyítóval kell olyan nőt keresni, aki nem szenved ex-szindrómában.
2021. jan. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy egyedül vagy, hiányzik az intimitás, de valamiért vége lett a kapcsolatnak. Feltenném a kérdést, hogy miért szakítottatok? Ha akkor nem volt megoldható a probléma, mi változott, miért működne most jobban? Tekintettel arra, hogy ő szakított valami miatt, szerintem neki kellene új esélyt kérni.
2021. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szakítás okai: A szüleim utálták. (azóta már javult a helyzet) Féltékennyé akartam tenni, és azt hazudtam neki hogy beszélgetek az exemmel. (egy férfival se foglalkoztam) Nagyon szar időszakomban taliztunk se munkám, se életerőm nem volt kb.
2021. jan. 19. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért akartad féltékennyé tenni, csinált hasonlót korábban? Mi a biztosíték arra hogy fél év múlva nem lesz ismét rossz időszakod és megoldás, támogatás helyett ismét kidob az exed?
2021. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!