Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítanátok, ha minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítanátok, ha minél kíméletesebben szeretnétek? Hogy minél kevésbé fájjon a másiknak?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt, de egyre kevésbé érzem vele jól magam. ő szeret engem ebben biztos vagyok, és én is szeretem mint embert, de nem szerelemmel.

nem akarom összetörni.

mit tehetnék?



2013. okt. 28. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi volt, szevasz.
2013. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elé állsz és elmondod neki azt, amit fent írtál.
2013. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, szinte tök mind egy! Mondd, hogy úgy érzed, nem vagy szerelmes, és te ezt így nem akarod folytatni. Nem kell agyoncifrázni. Csak hajrá, minél hamarabb!
2013. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az őszinteség a lényeg ha van benned annyi hogy elé állj és megbeszéld vele nem azt mondom hogy nem fog fájni de mindkettőtöknek könnyebb lesz és még mindig jobb minta hitegetnéd.
2013. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én exem kiprovokálta, hogy én szakitsak így kevésbé fájt becsülöm ezt benne. annyira elhanyagolt és nemtörődöm volt, már nem is irt vissza a neten hogy azt mondtam oké ebből nekem elég.
2013. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!