Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Meg gondolhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meg gondolhatja magát?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a párommal 1,5 hónapja, neki volt közbe egy lány, de csalódott benne, mindennap beszélünk,sokat találkoztunk, de azt kondta már nem tud rám úgy nézni, viszont mindent elmond, aranyos velem az utóbbi időbe, azt akarja hogy bújjak hozzá. Az éjszaka közepén felhívott hogy menjek át hozzá. Nagyon rossz gyerek kora volt, és azt mondja nem tud senkit szeretni, és ez nagyon rossz neki, és azt mondta lehet tényleg el kéne mennie orvoshoz. Megcsalt engem is viszont én ezt megbocsátottam neki, ő ilyen. Nagyon szeretem, felajánlottam neki hogy mellette leszek segitek neki akár orvost is keresni ha szeretné. Lehetünk még újra együtt? Én szeretnék neki nagyon segíteni, mit tegyek?
2021. jan. 19. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha képes volt megcsalni, akkor nem tisztel + írtad , hogy állítása szerint nem tud szeretni. ( tehát téged sem tud szeretni) . Ez azért lényeges, mert ha össze is jöttök újra, akkor is csak te leszel benne ebben a kapcsolatban. Ezt úgy értem nem fog varázsütésre szeretni. Olyan meg nincs, hogy valaki nem tud szeretni. De ha mégis ha ez valóban így van , akkor pszichopata az ember, az meg nem egy jó dolog. Szerintem arról van szó, hogy téged nem szeret és ezzel akar “ vígasztalni”. Engedd el szerintem, mert sosem lesztek egyenlőek. Jobbat érdemelsz, minthogy valakinek a lábtörlője legyél. Illetve a helyedben elmennék én is pszichológushoz, hogy feltárjuk miért is boldogít a “ lábtörlő szerep” .
2021. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy benned az az érzés van meg, hogy szereted Őt. Viszont, teljes határozottsággal merem azt állítani, hogy ez nem a szeretetre alapul, az, ami köztetek van, csupán játszmázásra. Tipikus játszma típus ez, amikor (általában a nő) segíteni akar a másik felen, hogy a "megmentő" szerepkörbe kerülhessen, ekkor a másik pedig lemegy "gyerekbe", ezt követően pedig, mivel a "megmentő" az figyelmet szán a "gyerekre" a gyerek pedig a pont a figyelemre vágyik és nem a megoldásra és a felelősségre!.. Tehát, ez egy véget nem érő dolog.

Menj el egy pszichológushoz, ezt tudnám tanácsolni, mert későbbi kapcsolataidban is elő fog ez jönni, a megmentő szerepben lévők pedig általában társfüggők.

2021. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ingyen ápolónő :)
2021. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!