Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki szakított a párjával és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szakított a párjával és volt közös kutya, akit mindketten szerettetek, hogyan oldottátok meg, kihez került?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem egy gyerek..

Kinek a nevén van??

Annál marad vagy megbeszélés kérdése

2021. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
És ha nem tudják megbeszelni #1-es? Mindkettő szeretné, akkor mi van?
2021. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Akkor legyen egyik héten pasinal másik héten a csajnál... De Sztem ez nem a világ problémája
2021. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A pasim nevén volt, nála maradt. Konkrétan kutyatartást fizettem neki a szakítás után (minimális összeget). Együtt vállaltuk, én így éreztem korrektnek. Akár látogathattam is volna vagy talán oda is adja egy kicsit, de a saját lelki nyugalmam érdekében ezt nem vállaltam. Azóta is fáj a dolog, úgyhogy valószínűleg nem ez a jó megoldás.
2021. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Neked nem #2... De másnak az állat családtag. Sztem ez azért nem olyan egyszerű. Szakítás után nemigazán szeretné látni az egyik a másikat, vagy fordítva. A kutya egyedül meg nem tud odamenni a heti váltásnál.
2021. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem célszerű úgy dönteni, hogy a legjobb a kutyának, ha mindketten szeretitek, és anyagilag megengedhetitek.

Szóval, ha az egyikőtök több műszakban dolgozik, a másik napi nyolc órában, akkor az utóbbi a jobb a kutyának a rendszer miatt.

Ha az egyikőtök költözik, a másik marad, de egyik hely sem jobb a másiknál, akkor maradjon ott, ahol eredetileg lakott.

Ha az egyikőtökhöz jobban kötődik, mert sokkal több időt töltött vele, akkor azzal.

Ésatöbbi. Ebben az esetben abszolút az a legjobb, ha az ő érdekei érvényesülnek: talán ez a bűntudaton is segít.


Nekünk 3 kutyánk volt, mindhárom nálam maradt, mert én maradtam a házamban, az exem albérletbe költözött. Kutyával albérletezni neccesebb, mert saját házban, innen biztos nem húzzák ki a talpuk alól a talajt: és az exemnek is könnyebb volt így.

2021. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Annál marad, aki ott marad ahol a kutyus is van tehát aki nem költözik.
2021. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Exem nevén volt a kutya. De ő azt sem tudta, mit eszik. A 7 év alatt mindent én fizettem a kutyával kapcsolatban. Amikor szétmentünk, akkor követelte magának, pedig állatmentes albérletbe ment. Adtam neki közel fél millió forint értékű akváriumot és háztartási gépet, hogy aláírja a lemondó nyilatkozatot. A kutya nálam maradt, próbált még zsarolni, és láthatást kiharcolni, de fizettem én neki eleget, hogy békén hagyjon minket. A chipet át tudtam íratni, miután a lemondó nyilatkozatot aláírta. Így már semmilyen jogi alapja nem volt igényeket támasztani felém .

Nem értem, hogy mire fel akarta, amikor semmilyen tudása nem volt a kutyáról, csak menőzni szeretett volna vele. De komolyan azt sem tudta exem, hogy mit eszik, mikor volt oltva, milyen problémái vannak a kutyának.

2021. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!