Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha félek kilépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek kilépni a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Kb. Másfél éve vagyok a párommal nem éppen felhőtlen a kapcsolat, lehet igazából csak megszokás és ezért nem merek lépni, vagy mert határozottabb nálam és valamilyen szinten ez vonz. Viszont nem értem önmagamnak mellett magam. Van gyereke korábbi kapcsolatából, jelenleg nála vagyunk az albérletbe nem mindig tudok bele adni, hülyén hangzik de sokat költünk kajára édességre elsősorban a gyerek miatt holott szerintem ez nem egészséges. Heti szinten 30-40 ezer ft-ot adok ki erre mégsem elég, folyton megkapom hogy gyenge amit nyújtok. Nem keresek sokat sajnos. Lehet én nem tudok családos életet élni. Már saját magamtól mindent megvonok, kb. fodrászhoz sem megyek hogy maradjon meg az is. Nyíltan a párom igazából nem kér semmit, inkább burkoltam, megjegyzéseket tesz célozgat. A barátaimtól szüleimtől eltávolodtam. Mégis félek kilépni. Sokszor gond a facebook holott fel sem járok. Ha felmegyek akkor is a páromnak írok de megkapom hogy biztos máshoz járok fel. Félek kilépni mivel sokszor azért kiakadtam már és felemelem a hangom hogy védjem magam, nem kell durva dologra gondolni. De így is mindig alul maradok. Valahogy úgy forgatja a szavakat, hogy jól jöjjön ki. Félek, hogy valamit keresztbe tenne nekem, valamit kitalálna vagy rám hárítana.

2021. jan. 31. 09:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Van hova menned? Vannak szüleid, barátaid, testvéreid?

Könyörgöm hagyd el ezt az embert! Nincs semmi jó ebben a kapcsolatban, csak adsz és adsz és megint csak adsz. Minden szavad arról árulkodik, hogy szenvedsz ebben a kapcsolatban. Te mit kapsz cserébe? Van hol lehajtanod a fejed. Más gyerekére költesz "szeretet morzsákért" cserébe.

A szeretet nem ilyen. Nyisd ki a szemed! Adunk-kapunk egy kapcsolatban. Fogadok, hogy még főzöl, takarítasz is rájuk.

Nem a te dolgod etetni, ruházni másnak a porontyát. Keress olyan férfit aki önmagadért szeret és nem szívja le az összes energiádat, pénztarcádat! Nézd meg Almási Kitti- Szeretetért cserébe megteszem c. vlogját. Amint megvonod az adakozást máris masképpen fog veled bánni.

2021. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

"A barátaimtól szüleimtől eltávolodtam."


Vedd fel velük a kapcsolatot, beszéljetek. Mondd el hogy rossz döntést hoztál, de szeretnél javítani rajta és kilépni ebből a kapcsolatból. Megváltozni nem fog, ő ilyen.


Kérdezd meg, hogy náluk lehetnél-e x ideig, míg nem találsz magadnak új helyet.


Édességek helyett szakemberre költs, aki segít majd felépíteni téged, lezárni a történteket, okokat keresni a miértekre. Nyugodtan fordulj segítő szervezetekhez, egyesületekhez, ezzel kapcsolatos szolgálatokhoz.

2021. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy tipikus elnyomó kapcsolat, aminek te vagy a "rossz" végén. Keresd fel a szüleidet, barátaidat, tervezd meg hova költöznél és lépd meg. Van munkád, ez jó, ha sokat nem is keresel, azért ez is egy biztos alap. Semmi jövője nincs ennek a kapcsolatnak, csak lehúz.
2021. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
Keress helyet, ahová elköltözhetsz (legalább ideiglenesen). Az édességről pedig gyorsan mondj el. A gyereknek sem tesz jót!!!
2021. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Heti szinten 30-40 ezer forint édességre? Mi van??
2021. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

1/5: Én vagyok a férfi. Mosok, főzök és takarítok is magamtól, persze szívesen teszem.


Van hova mennem persze ha úgy van. Csak attól félek valamit keresztbe tenne nekem.

2021. jan. 31. 12:42
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon agyalj, hanem hogy kilépj ebből. Keresztbe tesz így is eléggé, legalább akkor élhetnéd a saját életed, nem az övét kéne.
2021. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Csak tudja, hogy vannak céljaim amiket jó reszt már elértem. És úgy érzem nem tetszik neki, hogy én tudtam haladni az életben ő pedig nem mert inkább gyereket vállalt.
2021. jan. 31. 13:00
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint egy igazi strici. Fuggetlenul attol, hogy szo sincs rola. A stricit nemcsak nem merik, nem is akarjak elhagyni a partfogoltjai. Pedig semmi koszonet nincs benne.

Rossz nezni az ilyet, nagyon rossz.

2021. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Savlekotő ***** válasza:
100%
gyenge amit nyújtok.. Akkor keressen másik kereső motort,nem a személyed hiányzik majd csak a pénz,rád akasztotta a kölykét is.. 30 40 ezer édességre hány kiló a gyereke,hány éves. Nem félni kell hanem kalap kabát,talál nyugi másik balekot.
2021. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!