Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom csúnyán viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csúnyán viselkedik velem mégsem tudok kilépni a kapcsolatból. Tudnátok adni valami tanácsot?

Figyelt kérdés

A párommal egy buliban voltunk tegnap, szinte hozzám sem szólt egesz este, 5 sort megivott de engem egy üdítőre sem hívott meg. (Helyesbitek: itt a penz vegyél magadnak ha kell valami).

Én azért "nem ihattam" mert én kellett vezessek. Azt mondta nekem hogy én nem hagyom bulizni mert én faradt vagyok és ott kell üljön mellettem de ne kertem hogy legyen ott egy percig sem, sőt az első 3 órát a buliba nem is láttam mert elment a haverjaival. Erre (hogy hangsúlyozta hog útban vagyok neki) én elmentem, otthagytam az autót. Egy óta múlva csak annyit irt hogy nincs ki hazavigyemeg sem kérdezte hogy mi történt velem vagy hogy jol vagyok-e.


2018. aug. 11. 08:35
 1/8 A kérdező kommentje:
És nyert vásárlási utalványt a buliba, mondta hogy előbb azt költsük el ne a penzt, de mikor oda mentem hozzá hogy együnk egy pizzát azt mondta sajnos már elfogyott, ugy hogy meg sem kérdezte és még volt. Mert mindneki az asztalunknál azt ette.
2018. aug. 11. 08:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te embered akkor.
2018. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
azt látjuk hogy egy bunkó a párod,de nem értem mi az akadálya hogy szakíts vele?
2018. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz kilépni?

Ez baromi megalázó.

Elsüllyednék szégyenembe, ha az ételből a párom nem engem kínálna először, hanem haverokat.. ott meg végképp eltörne a mécses, hogy még le is tagadja, hogy van. De valószínűleg más férfiak saját magukat is szégyellnék..

Hát szerintem van rá mód, hogy kilépj ebből. Ez nem csak sima bunkóság nem csak annyi, hogy nem hajtja le a wc ülőkét. Ez megalázó.

2018. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
buta, buta, buta kislány!
2018. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Olyan nincs, hogy egy kapcsolatból nem tudsz kilépni. Te egyszerűen nem akarsz. Mert bár egy bunkó mellett élsz (gondolom, azért jól néz ki), de még arra is lusta vagy, hogy esetleg egy értelmes férfi után nézz. Egyszerűbb néha idejönni nyavalyogni kicsit, hogy aztán úgyse változtass semmin.
2018. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Ugye tudod, hogy ennek a kapcsolatnak vége, ha egy férfi így viselkedik egy nővel? Emeld a kalapod:)
2018. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-osnak igaza van!


Kifogás az van mindig bőven.

Aztán a sírás.

A tűrés az elviselés.

Panaszkodás.

Rossz kapcsolat.

De lustaság lustaság és lustaság.

2018. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!