Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Közös maszturbálás az exel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös maszturbálás az exel ? Mennyire gáz ? Vajon még érezhet irántam valamit ?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt , kb 3 hónapja szakítottunk ,van egy közös gyermekünk. Mindenki éli a saját életét , a gyereket jelenleg nem tudja látogatni mert a munkája miatt külföldön van ..lenne lehetősége új barátnore ,vagy szexre ,de azt mondta hogy amíg még a fejében vagyok nem tud lefeküdni senkivel . Én még mindig szeretem és én sem keresek senkit. ..


Úgy adódott hogy a szakítás ellenére folyamatosan együtt maszturbálunk videó telefonálással.szexualisan nagyon vonzódunk egymáshoz és ha haza jön pár hónap múlva, valószínűleg ismét lefekszunk egymással.persze lehet hogy közben megismer valakit vagy nekem adódik másképp akkor természetesen nem lesz ebből semmi ..

Szerintetek érdemes újra kezdeni ha még ennyire nem tudjuk egymást elfelejteni vagy hagyjak időt magamnak és neki is és jobb lenne lezárni ezt az egészet?



2021. jan. 31. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok?
2021. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok?
2021. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, beelőztek :D
2021. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon mások vagyunk . Ha együtt élünk minden nap veszekszünk. Másképp képzeli a családi eletet ... Nem foglalkozott soha a gyerekkel, csak a haverok stb .. remélem hogy talán észhez tér de nagyon kicsi rá az esély.
2021. jan. 31. 14:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

:(

Így sajnos nem hiszem, hogy működne. Csak veled akar lenni, szexelni, szórakozni, de a család, gyerek, felelősség nem kell neki.

2021. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy a szex jó, nagyon kevés egy felnőtt párkapcsolathoz. A gyermekvállalást már nem tudod visszacsinálni. De ezt a pasit hagyjad. Neki a gyereke most is csak ürügy lesz, hogy téged kúrogasson. Ez a szitu neki így pont jó. Szabad, haverozhat, élhet szabadon, nincs gondja a családra, nem kell foglalkoznia a gyerekkel, te meg készséggel hanyatt vágod magad. De neked ez a távkapcsolat jó így? Jó lesz ez a gyereknek?
2021. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy együtt maszturbálunk de attól még nem vágom hanyatt magam . Ha újra szexelünk akkor az azt jelenti hogy együtt is leszünk , mindennel ami hozzá tartozik és ezzel ő is tisztában van .
2021. jan. 31. 15:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Őt itt nem kell félteni, jó ez a helyzet neki. Viszont neked (és a gyereknek) nem. Úgyhogy a saját érdekedben ne hagyd magad kihasználni, inkább keress egy jobb embert, akinek nem csak szórakozásra kellesz, hanem szívesen lesz társad az életben, gondokban, felelősségben is. Az exed ebből nem kért.

Tudom, nehéz, de jobb, ha meghúzod a határokat vele szemben: ha nem akar közös életet, családot, akkor szexet, szórakozást se kap.

2021. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7: igen, csak akkor, jól teszed. De ha eddig leszarta a gyereket, akkor miből gondolod, hogy képes lesz rendesen elköteleződni? S nem csak ideig-óráig akarja, aztán megint kilép?

Lépj hátra, adj neki lehetőséget, hogy gondolja át, de addig ne keresd. Ő tegyen feléd, felétek lépést, ha komolyan gondolja. Belülről kell jönnie az elhatározásnak, hogy tesz értetek, mert fontosak vagytok. Ha nem jön, akkor hagyd, próbálj elszakadni, mert csak szenvedés lesz.

Kitartás, sok erőt kívánok neked!

2021. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó,teljes mértékben igazad van!
2021. jan. 31. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!