Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élőktől kérdezem, hogy akadt már gond köztetek a párotokkal önkielégítés miatt?

Figyelt kérdés
Vannak, akiket nem zavar és van, akik nem örülnek neki különböző okok miatt. Kinek mi a tapasztalata?

2020. aug. 7. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem különösebben zavarna (inkább ez, mint a felajzott lájkolgatás, flörtölgetés, megcsalósdi), de azért jobban érzem magam a kapcsolatomban úgy, hogy idestova 3 év elteltével még nem kellett ilyenekhez nyúlnunk (annak ellenére, hogy én bátorítottam is rá a párom, mikor olyan időszakom volt, hogy a szex jutott utoljára eszembe). Nincsenek nagy szexuális igényeink. De ha valakinek az van és a párjának nem, ez a legjobb opció kikacsintgatás és erőltetés helyett szerintem.
2020. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk nem probléma, de mi egyelőre tavkapcsolatban vagyunk, igy sokszor csak ez marad.
2020. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen akadt. Elváltunk. Nem mondom ,hogy ez volt a legnagyobb problémánk, de valahogy most is úgy érzem, hogy ezzel kezdődött minden.

Aztán szépen rárakódott mindenféle sérelem és már egyszerű hétköznapi dolgokat sem tudtunk/akartunk normálisan megoldani.

Egy jó tanácsot adhatok, függetlenül attól hogy nem kértél...

Ha ez miatt vannak gondok a kapcsolatotokban és nem lehet beszélni róla vagy lehet,de nincs változás...akkor néhány hónapnál tovább nem érdemes tipródni. Hosszú évek alatt morzsoltuk le egymást..sajnálom az elveszett időt.

2020. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

*de valahogy most is úgy érzem, hogy ezzel kezdődött minden.


Jól érzed.

2020. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán, nyíltan beszélünk róla.
2020. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs belőle konfliktus, mindketten csináljuk néha. Ha szex helyett történne, akkor baj lenne, de nincs így.
2020. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak nem sok tapasztalata van szexuális téren, így hát eddig többnyire egyedül oldotta meg. Amikor együtt voltunk, akkor is az az érzése lehetett, hogy "mindent neki kell csinálnia", ami nekem kicsit rosszul esett, mivel akkor minek kellek én ehhez, viszont erről nyilván nem tehet, és ez egy olyan dolog, amit meg lehet beszélni, szóval nem a világvége. Azóta pont emiatt igyekszik leszokni róla.
2020. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tudom, hogy szokott, és ő is tudja, hogy én is szoktam. Amíg nem megy a szex rovására, márpedig nem megy, addig miért lenne probléma? Nyilván akkor kerül sor erre, amikor egymással nincs lehetőségünk, pedig szeretnénk (ügyeletes a férjem, a másik fáradt és előbb lefeküdt, ilyesmi).

32N

2020. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tizenhármas ***** válasza:
Sosem volt még ilyesmivel problémám. Én úgy gondolom amíg a párom nem mással beszélget/kamerázik közben addig azt csinál/néz amit szeretne, ha igazi akció van az úgyis velem :)
2020. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebből probléma. Mindketten csináljuk,persze férfiként én gyakrabban. Néha rákérdez mikor csináltam. A sex rovására nem megy.40+f.
2020. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!