Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hagyja meg valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja meg valaki az exét az ismerősei közt, ha messengeren pedig ignorálja az üzeneteket?

Figyelt kérdés
Ha valaki már az exével hétköznapi, semleges dolgokról sem akar beszélni, akkor miért hagyja meg az ismerősei közt? Beszélni nem akar, de látni meg látni akarja a fotóit amiket felrak? Nem igazán értem a logikát.
2021. febr. 4. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom te vagy a pasi
2021. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem. Én vagyok a nő.
2021. febr. 4. 16:16
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Az ismerősök között elfér. Ugyanúgy elfér, mint a szomszéd Józsi bácsi. Ettől még a szomszéd Józsi bácsival se beszélgetek.
2021. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem ez logikátlan. Nem a szomszédról van szó, hanem az exről, aki sosem ártott, sőt... mindenben támogattam, a munkájában segítettem, megértő voltam. Valójában fogalmam sincs arról, hogy miért ne lehetne hetente egyszer semleges témáról beszélni, ha pedig arról sem akar, miert nem törölt ki az ismerősei közül?
2021. febr. 4. 16:35
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Töröld te, ha annyira zavar. Nem akar veled beszélgetni, ennyi. A férjemnek is ismerőse az exe, évente felköszönti születésnapján és ennyi, más kapcsolat nincs köztük. Őszintén, nem is nézném jó szemmel, ha hetente beszélgetnének. Engem nem zavar, hogy az ismerőse maradt, sőt, a születésnapi köszöntés sem, de azért az tök más, mint egy heti szintű beszélgetés. Gondolom, nem tudod elengedni az exed, ez a bajod.
2021. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ő nem tud engem elengedni. Ő szakított velem, majd beszélgetett még egy pár hétig velem semleges dolgokról. Aztán hirtelen ennyit sem. Nem rosszban nem haragban váltunk el. Sőt ő mondta hogy rossz lenne fájna neki ha nem beszélnénk! Erre meg ő nem akar velem beszélni.
2021. febr. 4. 16:52
 7/22 anonim ***** válasza:
Én azért hagytam meg, hogy szenvedjen kicsit. Neki nem kellett a biztos, élni akart, nem együtt élni. Most már visszatáncolna, főleg azt látva, hogy van egy normális kapcsolatom. Ezt az üzeneteiből tudom, amiket viszont telibeszarok. :)
2021. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Nemnem..te sem tudod elengedni őt.
2021. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Olyan ertelemben nem, hogy nem értem miért teszi ezt. Ilyen értelemben igaz, "nem tudom elengedni". Inkább az érdekelne, hogy ennek részéről mi értelme. Na ezt a gondolatot valóban nem tudom elengedni, de nem a reménykedés miatt. Hiszen pont ő mondta fájna neki ha nem beszélnénk, erre ő szakította meg velem a kommunikációt.
2021. febr. 4. 17:18
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak töröld már le
2021. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!