Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hagyja meg valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja meg valaki az exét az ismerősei közt, ha messengeren pedig ignorálja az üzeneteket?

Figyelt kérdés
Ha valaki már az exével hétköznapi, semleges dolgokról sem akar beszélni, akkor miért hagyja meg az ismerősei közt? Beszélni nem akar, de látni meg látni akarja a fotóit amiket felrak? Nem igazán értem a logikát.
2021. febr. 4. 16:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A leszaras kifejezese. Meg torolni sem akar, passzivitast tanusit.
2021. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen a lesz..ás ez hihető volna, de lájkolgat. 😂
2021. febr. 4. 19:42
 13/22 anonim ***** válasza:
Én pl soha senkit nem szoktam törölni. Nem zavar hogy ott van az ismeröseim között egyel több vagy kevesebb, nekem mindegy. De ettől még ha valakivel nem akarok beszélni, akkor nem fogok neki visszaírni. De amúgy meg az exe vagy. Minek akarsz dumálni vele?
2021. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza! Ő akarta hogy továbbra is beszéljünk! De tök mindegy, nem is értem.
2021. febr. 4. 20:18
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is szar, viszont fixen mondom neked, hogy total tévedésben vagy. Ő el tudott engedni. IrogatoTT szakítás után. Persze. Ez volt a lecsengesi idő. És most már nem akar, amit tudott, megtett, ennyi. Lajkolgatja a képed. Oke. Ennyi. Ne láss bele többet, fontos voltal neki egykor, és ennyi. Ha akarna a folytatást Igazán, hidd el, probalkozna, és nem csak ilyen szánalmas probalkozasokkal, hogy lajkolgat
2021. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igazad van, de mit sírt nekem hogy fájna neki ha többet nem beszélnénk... na ez a gáz igazán és ezek után még ő nem áll velem szóba. Vicc.
2021. febr. 4. 21:10
 17/22 anonim ***** válasza:
15os vagyok. Nagyon sajnállak amugy, mert ugyanígy voltam, mint te. Iszonyat szar érzés.. én is egyfolytában nyugtattam magam, hohy biztos szar neki is, csak inkább nem ír, blablabla. Egyébként nincs kizárva, hogy így van. Viszont ha majd tisztan látod a dolgokat (mint én most már) rájössz, hogy igazából teljesen mindegy, mit gondol vagy érez.. ahol szakítás van, ott már el van b*szva az egész...
2021. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon is jól éli világát. Ezt érzem. Nagy színész.
2021. febr. 4. 21:51
 19/22 anonim ***** válasza:
Most abban a fázisban vagy, hogy haragszol rá. Egy idő után ez is meg fog változni, és jobban megérted a mierteket is.
2021. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, csak emberileg nem értem. Az okát meg pláne nem, hogy miért csinált már bocsánat de se..et a szájából? Na ezt tartom inkorrektnek.
2021. febr. 4. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!