Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem de ha elengedem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de ha elengedem van rá esély hogy egyszer vissza jöjjön? Valaki élt meg hasonlót?

Figyelt kérdés

A volt párom 3 hónapja szakított velem ennek különösebb apropója nem volt csak annyi hogy nem tudja hogy mit érez és hogy most egyedül akar lenni.

Szakítás óta párszór találkoztunk és eddig minden nap beszéltünk. Nagyobb konfliktusok sose voltak köztünk. Most azt mondja nem szeretne kapcsolatot se szexet senkivel sem. Én eddig próbálkoztam hogy vissza kapja de ő nem akart és belefáradtam. Ha most hagyom élni és kiteljesedni akkor lehetséges hogy egyszer újra egy pár legyünk?


2021. febr. 9. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Es visszatudnad ugy fogadni h mikozben neked szukseged van ra o leszar es felrak a polcra aztan ha kedve van elovesz?

Mert velem sajnos volt ilyen, szepen elment kielte az eletet baratokkal, ment a csajozas stb es nem volt valami jo erzes utana. Ertekeld magad.

2021. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem persze hogy csak egy bab legyek a szamara
2021. febr. 10. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert nem kellesz neki. Ha vissza is jön, csak megalkuszik, addig, amíg nem talál jobbat.
2021. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!