Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Folyton a házam körül járkál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a házam körül járkál. Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés

A vírus miatt sokat vagyok most otthon, és észrevettem, hogy az exem majdnem minden nap elhalad kocsival a házam előtt. Nem errefelé lakik, és tudtommal semmi dolga nem lenne erre. Az utcában kb 0 a forgalom, így könnyen feltűnik, ha valaki elhalad itt. A többedik alkalom után elkezdtem most már figyelni erre, és mikor elhalad az ablakom mellett lelassít és nézelődik befele. Nem értem, mert továbblépett, komoly barátnője van. Gondoltam, hogy rákérdezek nála miért csinálja, és akkor vettem észre, hogy letiltott, pedig biztos vagyok benne, hogy néhány héttel ezelőtt még nem voltam letiltva neki.

Mit csináljak? Annyira nem nagy dolog, de mégis furcsa és zavar. Menjek ki egyszer az utcára, mikor látom, hogy megint a házam előtt lassúzik? Vagy hagyjam az egészet, majd megunja? Egyáltalán mi érdekelheti?



2021. febr. 13. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyunk gondolatolvasók.
2021. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szólj a rendőrségnek.
2021. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert beteg az agya. Fel kell jelenteni zaklatásért. Amíg nem kezd téglákra kötött leveleket bedobálni az ablakon.
2021. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy ez zaklatásnak minősül? Mert végül is semmit sem csinál, csak elmegy a házam előtt, nézelődik, de ennyi. Ezt bármilyen más járókelő is megtehetné.
2021. febr. 13. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ő az, aki ott mászkál? Nem lehet, hogy összekeversz valakit vele?
2021. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztosan ő az
2021. febr. 13. 15:47
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom még szeret, szeretne túllépni, ezért is tiltott le. De közben még érdekli nincs-e valakid, otthon vagy-e. Valószínűleg ez alapján próbál rá következtetni. Ha ennyinél megáll a dolog, sztem hagyd, majd leszokik róla. Ha továbbmegy, lépj vmit...
2021. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
És ilyenert felnyomnad a rendoroknel? Milyen zaklatás..uristen. Remelem kiderül, hogy a komoly barátnője kb egy utcában lakik veled
2021. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor is szakítottatok?
2021. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Senki sem mondta, hogy fel akarom jelenteni, és nem is fogom. Értem, hogy ez nem egy nagy dolog, csak zavaró, na.

Nem lakok a barátnőjével egy utcában, tudom ki a csaj, és más településen lakik.

És amúgy decemberben mentünk szét.

2021. febr. 13. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!